Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Lístky na zápas MFK Dukla B.Bystrica - AS Trenčín sú v predaji
A tím / MFK Dukla / 08.02.2023

Lístky na zápas MFK Dukla B.Bystrica - AS Trenčín sú v predaji

Lístky na zápas MFK Dukla B.Bystrica - AS Trenčín sú v predaji
V piatok "šesťbodový" zápas tímov bojujúcich o prvú šestku v tabuľke

Online predaj vstupeniek na stretnutie 19. kola Fortuna ligy MFK Dukla B. Bystrica – AS Trenčín, ktorý sa bude hrať v piatok 10. februára o 17.30 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Na štadióne budú vzhľadom na aktuálnu poveternostnú  situáciu otvorené tieto sektory: hlavná tribúna všetky sektory / A1, A2, A3 /, nekryté tribúny len sektory E1,E2, E3, E4 , vstup v smere od brány borcov, F1 /fanklub MFK Dukla BB/ a C1 /sektor hostí/

Online predaj: Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/63e0d97d81f9020c7c806c80

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eur. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión.

Predaj v pokladniach na štadióne.

Fyzický predpredaj deň pred stretnutím v pokladniach na štadióne nebude !!!

V deň stretnutia budú pokladne na štadióne otvorené dve hodiny pred začiatkom zápasu, t.z o 15.30 hod.

Rada pre divákov, ktorí majú vstupenky na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Veríme, že si nájdete čas a cestu na štadión, jarnú časť Fortuna ligy v ktorej bojujeme o prvú šestku otvárame s priamym súperom o postup do medzi šesť najlepších tímov. DUKLA DO TOHO !