A tím / MFK Dukla (PR) / 20.09.2021

OZNAM

OZNAM
Vedenie MFK Dukla sa rozhodlo neakreditovať na domáce zápasy skupinku ľudí, ktorí si založili dva súkromné weby duklasport.sk a klubpriatelovdukly.sk. Ide o bežných divákov a klub s týmito uvedenými webovými stránkami nemá nič spoločné. Jediným našim oficiálnym webom je mfkdukla.sk.

Zároveň sme upozornili ostatné kluby druhej ligy, Slovenský futbalový zväz a jeho partnerov, že ak sa budú chcieť na zápasy MFK Dukla Banská Bystrica na vonkajších štadiónoch akreditovať ľudia (zväčša päťčlenný tím) zo Športovej agentúry Dukla (weby duklasport.sk a klubpriatelovdukly.sk), akreditáciu im nemusia udeliť. Hráči MFK Dukla im už neposkytujú žiadne rozhovory, spomínaní ľudia majú zakázaný vstup do mix zóny, press zóny aj vip zóny na domáce stretnutia MFK Dukla Banská Bystrica.

Vedenie MFK Dukla pristúpilo k týmto opatreniam po tom, čo táto skupinka ľudí vedome a cielene poškodzuje dobré meno klubu, vyvoláva konflikty, pričom ide o súkromný web dvoch pánov (Jaroslav Šiška a Jozef Mazár) s minimálnou čítanosťou oháňajúcich sa novinárskymi preukazmi organizácie, ktorá nie je akceptovaná Slovenským syndikátom novinárom a ani oficiálnym Klubom športových redaktorov (KŠR).

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Máme ďalšie tri body, Bardejovu sme oplatili prehru z jari

Čítať viac
A tím

Príďte na domáci zápas s Ružomberkom a pomôžte Dukle atakovať prvú priečku!

Čítať viac
A tím

Novou posilou MFK Dukla Banská Bystrica Marek Hlinka.

Čítať viac
A tím

Dorastenky remizovali so Žilinou, ženy žiaľ podľahli Trenčínu

Čítať viac
Ženy

Duklistky remizovali s Petržalkou, nešťastne inkasovali v závere

Čítať viac
A tím

9 poznatkov z doterajšieho priebehu sezóny

Čítať viac