A tím / MFK Dukla (PR) / 20.09.2021

OZNAM

OZNAM
Vedenie MFK Dukla sa rozhodlo neakreditovať na domáce zápasy skupinku ľudí, ktorí si založili dva súkromné weby duklasport.sk a klubpriatelovdukly.sk. Ide o bežných divákov a klub s týmito uvedenými webovými stránkami nemá nič spoločné. Jediným našim oficiálnym webom je mfkdukla.sk.

Zároveň sme upozornili ostatné kluby druhej ligy, Slovenský futbalový zväz a jeho partnerov, že ak sa budú chcieť na zápasy MFK Dukla Banská Bystrica na vonkajších štadiónoch akreditovať ľudia (zväčša päťčlenný tím) zo Športovej agentúry Dukla (weby duklasport.sk a klubpriatelovdukly.sk), akreditáciu im nemusia udeliť. Hráči MFK Dukla im už neposkytujú žiadne rozhovory, spomínaní ľudia majú zakázaný vstup do mix zóny, press zóny aj vip zóny na domáce stretnutia MFK Dukla Banská Bystrica.

Vedenie MFK Dukla pristúpilo k týmto opatreniam po tom, čo táto skupinka ľudí vedome a cielene poškodzuje dobré meno klubu, vyvoláva konflikty, pričom ide o súkromný web dvoch pánov (Jaroslav Šiška a Jozef Mazár) s minimálnou čítanosťou oháňajúcich sa novinárskymi preukazmi organizácie, ktorá nie je akceptovaná Slovenským syndikátom novinárom a ani oficiálnym Klubom športových redaktorov (KŠR).

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Veselé Vianoce a šťastný nový rok 2023

Čítať viac
A tím

Tréner Ščasný pred Trnavou: Fanúšikom určite ponúkneme atraktívny futbal

Čítať viac
A tím

Na úvod sezóny sme deklasovali Námestovo

Čítať viac
A tím

V príprave v Česku aj druhý zápas bez streleného gólu.

Čítať viac
A tím

Do kádra MFK Dukla B. Bystrica pribudol Tibor Slebodník

Čítať viac
A tím

Rohožník sme v príprave jednoznačne zdolali

Čítať viac