A tím / MFK Dukla (PR) / 20.09.2021

OZNAM

OZNAM
Vedenie MFK Dukla sa rozhodlo neakreditovať na domáce zápasy skupinku ľudí, ktorí si založili dva súkromné weby duklasport.sk a klubpriatelovdukly.sk. Ide o bežných divákov a klub s týmito uvedenými webovými stránkami nemá nič spoločné. Jediným našim oficiálnym webom je mfkdukla.sk.

Zároveň sme upozornili ostatné kluby druhej ligy, Slovenský futbalový zväz a jeho partnerov, že ak sa budú chcieť na zápasy MFK Dukla Banská Bystrica na vonkajších štadiónoch akreditovať ľudia (zväčša päťčlenný tím) zo Športovej agentúry Dukla (weby duklasport.sk a klubpriatelovdukly.sk), akreditáciu im nemusia udeliť. Hráči MFK Dukla im už neposkytujú žiadne rozhovory, spomínaní ľudia majú zakázaný vstup do mix zóny, press zóny aj vip zóny na domáce stretnutia MFK Dukla Banská Bystrica.

Vedenie MFK Dukla pristúpilo k týmto opatreniam po tom, čo táto skupinka ľudí vedome a cielene poškodzuje dobré meno klubu, vyvoláva konflikty, pričom ide o súkromný web dvoch pánov (Jaroslav Šiška a Jozef Mazár) s minimálnou čítanosťou oháňajúcich sa novinárskymi preukazmi organizácie, ktorá nie je akceptovaná Slovenským syndikátom novinárom a ani oficiálnym Klubom športových redaktorov (KŠR).

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Ženy

Duklistky remizovali s Petržalkou, nešťastne inkasovali v závere

Čítať viac
Dorast

Devätnástka tesne podľahla Trenčínu, hoci viedla o dva góly

Čítať viac
A tím

Mladý obranca Lukáš Kojnok sa upísal našej Dukle na dva roky

Čítať viac
A tím

V Žiline nám to nevyšlo, bola to krutá prehra

Čítať viac
A tím

Ako videli zápas v Žiline?...

Čítať viac
A tím

PREVIEW: Jarnú časť odštartujeme v Bratislave proti ŠK Slovan U21

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem