• Aktuality
  • Prvé domáce stretnutie jarnej časti
A tím / MFK Dukla / 22.03.2019

Prvé domáce stretnutie jarnej časti

Prvé domáce stretnutie jarnej časti
Po predĺženej zimnej prestávke spôsobenej zlým stavom hracej plochy na Štiavničkách naši hráči odohrali prvé jarné kolo minulý víkend v Žiline. Na svoj dobrý výkon chceme nadviazať aj pred vlastnými fanúšikmi.

V rámci 20.kola 2.ligy nastúpime na domácej pôde na Štiavničkách už túto sobotu 23.03.2019 proti KFC Komárno. So súperom sme sa stretli na jeho ihrisku v auguste minulého roka a naše mužstvo si pod vedením vtedajšieho trénera Dušana Tótha odnieslo z Komárna jeden bod za bezgólovú remízu. Naši aktuálni hostia sa momentálne nachádzajú na 5.mieste tabuľky so skóre 29:20 a v jarnej časti súťaže si v dvoch zápasoch pripísali na svoje konto jeden bod za remízu s Dubnicou, keď v prvom jarnom kole podľahli Petržalke na jej pôde 2:0. KFC Komárno nemá žiadne kartové tresty a pravdepodobne proti nám nastúpi aj druhý najlepší strelec súťaže, 13-gólový Samir Nurković.

Tréner Stanislav Varga nemôže v stretnutí počítať s 'vykartovaným' Migaľom a so zraneným Kollátim. V nominácii na stretnutie sa však už objavil vyliečený Lukáš Laksík a Patrik Vajda, ktorý si v Žiline pozrel duel iba z tribúny, keďže si odpykával trest za 5 žltých kariet. Naši hráči budú chcieť nadviazať na ofenzívnu kvalitu predvedenú na žilinskej umelej tráve a pripísať si viac strelených gólov ako inkasovaných (aktuálne skóre 23:23). 

Stretnutie s výkopom o 15:00 povedie z pozície hlavného rozhodcu mladý, 25-ročný Patrik Kmec z Košíc, na čiarách mu budú asistovať Roman Poracký z Kežmarku, Peter Mihalík z Veľkého Šariša a funkciu náhradného rozhodcu preberie Ján Rojček z Ružomberka. Nad celým stretnutím bude mať dohľad delégat Miroslav Jaška z Trenčína a na výkon rozhodcov bude dohliadať Radomír Sluk z Dubnice nad Váhom. 

Diváci sa môžu tešiť na nový formát 8-stranového GÓÓL-u, ktorý bude v predaji v pokladniach za 0,50€. 

Ceny vstupeniek:

Sedenie muži nad 15r.: 2,00€, ženy: 1,00€, ZŤP: 1,00€, deti do 15r.: zdarma

Státie 1,00€