Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŽP Šport Podbrezová sú v predaji
A tím / MFK Dukla / 28.03.2023

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŽP Šport Podbrezová sú v predaji

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŽP Šport Podbrezová sú v predaji
V 3.kole nadstavby v boji o titul pohronské derby.

Online predaj vstupeniek na stretnutie 3. kola nadstavby Fortuna ligy v boji o titul a pohárové umiestnenia  MFK Dukla B. Bystrica – ŽP Šport Podbrezová, ktorý sa bude hrať v sobotu 1. apríla o 18.00 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/64214bc0c213bb759527bdf2

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eurá. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent. Vstupenky sa predávajú do všetkých sektorov A na hlavnej tribúne a všetkých sektorov E a F.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión. Predpredaj vstupeniek na štadióne deň pred zápasom nebude!

V deň zápasu budú otvorené pokladne na štadióne Štiavničky dve hodiny pred stretnutím, t.z o 16.00 hod.

Rada pre divákov na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Tombola

Tešiť sa môžete opäť aj na TOMBOLU a tri hodnotné klubové ceny. Dres MFK Dukla B.Bystrica,  šál MFK Dukla BB  a šiltovku MFK Dukla BB. Oplatí sa prísť, futbalisti chcú vyhrať  a vyhrať môžete aj Vy!

DUKLA DO  TOHO !