Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Ďalšia zmena pre covid-19, stretneme sa v piatok s Rohožníkom
A tím / MFK Dukla (PR) / 20.01.2022

Ďalšia zmena pre covid-19, stretneme sa v piatok s Rohožníkom

Ďalšia zmena pre covid-19, stretneme sa v piatok s Rohožníkom
Aktuálna situácia na Slovensku s ochorením covid-19 a nástupu štvrtej vlny zapríčinenej variantom omikron mení plány prípravných zápasov našich futbalistov banskobystrickej Dukly na jarnú časť aktuálnej sezóny. Pôvodne sme mali tento týždeň odohrať dve stretnutia na ihriskách súperov, no necestujeme nikam. Napokon sa predstavíme doma.

Naši futbalisti banskobystrickej Dukly mali odohrať už v stredu 19. januára o 16.30 hodine na Štiavničkách druhý prípravný zápas na jarnú časť aktuálnej sezóny s Liptovským Mikulášom. Duel sa napokon na umelej tráve pod umelým osvetlením armádneho areálu neodohral pre pandémiu covid-19 v mužstve súpera. Hráči teda využili čas na tréning a najbližšie sa mali predstaviť v sobotu 22. januára v Seredi o 13.00 hodine s tamojším účastníkom najvyššej futbalovej súťaže ŠKF Sereď. Avšak nepríjemné správy prišli vo štvrtok i z tohto klubu. Aj v tomto tíme totiž šarapatí ochorenie covid-19. Do Serede teda v sobotu necestujeme.

Druhý prípravný duel v rámci aktuálnej zimnej prípravy sezóny 2021/2022 predsa len v tomto kalendárnom týždni odohráme. A to v piatok 21. januára v domácich podmienkach. V tréningovom areáli na umelej tráve na Štiavničkách si MFK Dukla Banská Bystrica zmeria sily s FC Rohožník11.00 hodine. Pôjde teda o súboj druholigových mužstiev. Vstup na tento zápas je voľný v režime OP (plne očkovaní proti covid-19 a po prekonaní tohto ochorenia do 180 dní).

V domácich podmienkach odohráme aj v poradí tretí prípravný zápas, a to v sobotu 29. januára o 13.00 hodine proti MFK Zemplín Michalovce. Hrať sa bude taktiež na umelej tráve armádneho areálu na Štiavničkách.

Ponúkame vám aktualizovaný prehľad plánovaných prípravných zápasov:

Piatok 21. január: MFK Dukla Banská Bystrica – FC Rohožník (11.00 hod.)

Sobota 29. január: MFK Dukla Banská Bystrica – MFK Zemplín Michalovce (13.00 hod.)

Streda 2. február: FC Zbrojovka Brno – MFK Dukla Banská Bystrica (Senec, čas upresníme)

Sobota 5. február: AS Trenčín - MFK Dukla Banská Bystrica (čas upresníme)

Streda 9. február: MFK Dukla Banská Bystrica – FK Třinec (11.00 hod.)

Sobota 12. február: MFK Dukla Banská Bystrica – MŠK Námestovo (11.00 hod.)

Piatok 18. február: MŠK Martin – MFK Dukla Banská Bystrica (čas upresníme)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Piatok 25. február - prvý jarný súťažný duel:

FK Železiarne Podbrezová - MFK Dukla Banská Bystrica

Zmena programu a časového harmonogramu prípravných zápasov je vyhradená. Sledujte naše sociálne siete a oficiálny klubový web mfkdukla.sk