• Aktuality
  • Letný výpredaj vo FANSHOPE MFK Dukla: Zľavy až 70%!
Iné / MFK Dukla / 31.05.2024

Letný výpredaj vo FANSHOPE MFK Dukla: Zľavy až 70%!

Nakupovanie v našom e-shope nebolo nikdy výhodnejšie!

Nakupovanie v našom e-shope nebolo nikdy výhodnejšie!

Vážení fanúšikovia, máme pre vás skvelú správu! Letný výpredaj vo FANSHOPE MFK Dukla Banská Bystrica je tu a prináša vám jedinečnú možnosť nakúpiť si naše produkty so zľavou až 70%.

Tento výnimočný výpredaj sa vzťahuje na celý sortiment našich produktov, okrem kolekcie Adidas. Stačí pri nákupe v našom eshope použiť zľavový kód MFK-70off a zľava je vaša. V ponuke nájdete širokú škálu produktov, ktoré potešia každého fanúšika MFK Dukla. Od štýlového oblečenia, tričiek, mikín, cez praktické doplnky ako sú batohy a športové tašky, až po suveníry vrátane hrnčekov, kľúčeniek, a podpisaných plagátov s našimi hráčmi.

Neváhajte a využite túto skvelú príležitosť na doplnenie vašej zbierky klubových predmetov za bezkonkurenčné ceny. Naša letná akcia je časovo obmedzená, preto neváhajte a navštívte náš eshop čo najskôr. Ak preferujete osobný nákup, radi vás privítame aj v našom kamennom obchode, ktorý je pre vás otvorený každý pracovný deň od 8:00 do 16:30. Naša adresa je jednoduchá na nájdenie a vždy sa tešíme na vašu návštevu. Podporte svoj obľúbený klub a urobte si radosť kvalitnými produktmi s logom MFK Dukla Banská Bystrica. Nech je váš fanúšikovský duch viditeľný všade, kam pôjdete. Tešíme sa na vás!