• Aktuality
  • Lístky na stretnutie 21. kola MFK Dukla B.Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš sú v predaji
A tím / MFK Dukla / 21.02.2023

Lístky na stretnutie 21. kola MFK Dukla B.Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš sú v predaji

Lístky na stretnutie 21. kola MFK Dukla B.Bystrica - MFK Tatran Liptovský Mikuláš sú v predaji
Kúp si lístok online a príď pohodlne na zápas.

Online predaj vstupeniek na stretnutie 21. kola Fortuna ligy MFK Dukla B. Bystrica – MFK Tatran Liptovský Mikuláš, ktorý sa bude hrať v sobotu 25. februára o 15.00 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Na štadióne budú otvorené tieto sektory: hlavná tribúna všetky sektory / A1, A2, A3 /, nekryté tribúny len sektory E1,E2, E3, E4 , vstup v smere od brány borcov, F1 /fanklub MFK Dukla BB/ a C1 /sektor hostí/

Online predaj: Vstupenky na duel, v ktorom iden našim chlapcom o postup do hornej šestky, si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/63f358fd1770195007c8dfc2

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eur. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión.

Predaj v pokladniach na štadióne.

Fyzický predpredaj deň pred stretnutím v pokladniach na štadióne nebude !!!

V deň stretnutia budú pokladne na štadióne otvorené dve hodiny pred začiatkom zápasu, t.z o 13.00 hod.

Rada pre divákov, ktorí majú vstupenky na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Veríme, že si nájdete čas a cestu na štadión a podporíte našich futbalistov.  DUKLA DO TOHO !


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Dorast

Sumár mládeže: Dorasty bodovali s Dunajskou Stredou, starší žiaci vyhrali v Podbrezovej

Čítať viac
A tím

Návrat k prvému súboju sezóny 2020/2021 s najväčším minulosezónnym súperom FK Dubnica, ktorý sa niesol v Dubnici v priateľskej atmosfére

Čítať viac
Ženy

Duklistky nestačili na lídra z Trnavy, mladšie neuspeli v Martine

Čítať viac
A tím

Na Žitnom ostrove nás zlomil gól v nadstavenom čase prvého dejstva

Čítať viac
A tím

Michalovce nás na úvod sezóny zlomili dvoma penaltami

Čítať viac
Dorast

Ligoví dorastenci MFK Dukla doma rozdávajú, vonku zbíjajú. Po Dunajskej Strede zobrali všetky body aj domácemu vedúcemu Slovanu. Ako bude v Trenčíne?

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem