• Aktuality
  • Stále si môžete zakúpiť vstupenky na nedeľný duel Dukličky s DAC Dunajská Streda
A tím / MFK Dukla (PR) / 29.10.2022

Stále si môžete zakúpiť vstupenky na nedeľný duel Dukličky s DAC Dunajská Streda

Stále si môžete zakúpiť vstupenky na nedeľný duel Dukličky s DAC Dunajská Streda
Aj keď akcia na zvýhodnené základné vstupenky na duel 16. kola Fortuna ligy medzi MFK Dukla B. Bystrica – DAC 1904 Dunajská Streda skončila v piatok večer, predaj stále prebieha. Aj vy môžete byť súčasťou nedeľného zápasu 30. októbra o 18.00 hodine na našom štadióne SNP Štiavničky.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel medzi banskobystrickou Duklou a DAC Dunajská Streda si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: VSTUPENKY MFK DUKLA

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eur. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión.

Fyzický predaj

Fyzický predpredaj vstupeniek bude na štadióne SNP Štiavničky (pokladňa od Europa SC) v deň zápasu od 16:00 hodiny a otvorené sú 4 pokladne (od Europa SC).

VSTUPENKY SA PREDÁVAJÚ IBA DO SEKTOROV A, E a F.

Rada pre divákov na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Tombola

Tešiť sa môžete i tentoraz na TOMBOLU a hodnotné ceny. Stačí, ak si kúpiš si ONLINE lístok na zápas najneskôr do nedeľnej 15.00 hodiny a automaticky budeš zaradený do zlosovania o bombastické ceny v tombole. Súťažia automaticky aj držitelia permanentiek.

Každá vstupenka má svoje identifikačné číslo, na základe ktorého vylosujeme 8 z VÁS, ktorí budú mať možnosť vyhrať. Mená výhercov sa dozviete cez polčasovú prestávku a ceny si môžete prevziať rovno po skončení zápasu vo VIP zóne na štadióne, prípadne neskôr v reštaurácii Angels (Horná 25, Banská Bystrica, vchod zo Skuteckého ulice).

Súťažiť môžeš o tieto skvelé ceny:

1/ Hlavná cena - luxusný pobyt v hoteli Borovica

2/ Dres MFK Dukla

3/ Šál MFK Dukla

4/ 300€  poukážka od Woodcote na nákup stavebného materialu

5/ 60€ poukážka na od Donovalského pivovaru

6/ 50€ poukážka na online nákup výživových doplnkov VJEM

7/ 50€ poukážka do reštaurácie Čierna Ovca

8/ Pitný režim od Urpiner

Tak neváhaj a príď na zápas našej Dukličky proti Dunajskej Strede. Chlapci potrebujú aj Tvoju podporu!


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Dorast

Prvoligoví dorastenci MFK Dukla pred generálkami

Čítať viac
Dorast

Sedemnástka remizovala s Ružomberkom, šestnástka len tesne prehrala

Čítať viac
A tím

Po dobrom druhom polčase prehra so Zlatými Moravcami iba o gól

Čítať viac
A tím

Preview: Tešíme sa na prvý domáci zápas proti vicemajstrovi z Ružomberka

Čítať viac
A tím

MFK Dukla s dôležitým víťazstvom a 3 bodmi zo Šamorína

Čítať viac
A tím

Karanténne opatrenia nám odložili duel s Rohožníkom

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem