• Aktuality
  • Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŠK Slovan Bratislava sú v predaji
A tím / MFK Dukla / 09.05.2023

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŠK Slovan Bratislava sú v predaji

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŠK Slovan Bratislava sú v predaji
V sobotu príďte na "Dukličku" a podporte ju v boji o pohárovú Európu.
Online predaj vstupeniek na stretnutie 9. kola nadstavby Fortuna ligy v boji o titul a pohárové umiestnenia  MFK Dukla B. Bystrica – ŠK Slovan Bratislava, ktorý sa bude hrať v sobotu 13. mája o 16.30 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/64535797c213bb7595281759

Pre priaznivcov Slovana budú k dispozícii sektory B1 B6 a C1, C2 a sú označené ako sektory ŠK Slovan. Lístky sa predávajú na meno.

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eurá. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent. Vstupenky sa predávajú do všetkých sektorov A na hlavnej tribúne a všetkých sektorov E a F.

Očakávame veľký záujem priaznivcov oboch táborov, zabezpečte si preto už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión. Predpredaj vstupeniek na štadióne deň pred zápasom nebude!

V deň zápasu budú otvorené pokladne na štadióne Štiavničky TRI hodiny pred stretnutím, t.z o 13.30 hod.


Dukla do toho.

Každý, kto si zakúpi LÍSTOK na domáci zápas s ŠK Slovan BA (13.5. o 16:30) , alebo si zakúpil listok na stretnutie s MŠK Žilina (29.4. o 18:00) dostane pri objednávke 1 burgru v Angels Restaurant druhý ZADARMO.
*Pri objednávke je nutné sa preukázať lístkom (v tlačenej alebo elektronickej podobe) a je možné ho využiť len jednorázovo
*Akcia platí do 15.májaMohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Tvrdou prácou v ústrety základnej zostave

Čítať viac
A tím

Tréneri spokojní s deľbou bodov, diváci čakali kvalitnejší futbal

Čítať viac
A tím

Na Štiavničkách hostíme priebežného lídra – Ružomberok B

Čítať viac
A tím

Na tlačovej konferencii rezonoval dlhodobý návrat futbalovej Dukly na Štiavničky

Čítať viac
A tím

Jakub Uhrinčať bude v Dukle ďalšie tri sezóny

Čítať viac
A tím

Jubilujúci rodák z Vranova štatistiky nevedie

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem