• Aktuality
  • Aktuálne informácie pre všetkých členov MFK Dukla
A tím / Jozef Ivan / 16.03.2020

Aktuálne informácie pre všetkých členov MFK Dukla

Aktuálne informácie pre všetkých členov MFK Dukla
V pondelok 16.marca sa v prechodných priestoroch MFK Dukla v Strednej odbornej škole elektrotechnickej za účasti generálneho manažéra Milana Smäda, predsedu MFK Dukla a trénera mládeže Jána Roháča, marketingového riaditeľa a vedúceho A mužstva dospelých Ivana Šimka, asistenta trénera A mužstva dospelých a manažéra mládeže Štefana Rusnáka, trénera brankárov Norberta Juračku, trénerov U17 a U16 Ľubomíra Faktora a Dušana Tótha a šéftrénerov žiakov a prípravkárov Petra Rebeka a Tomáša Lysinu uskutočnila porada k preventívnym opatreniam súvisiacimi so šírením koronavírusu (COVID-19). Všetci zúčastnení sa jednomyseľne dohodli na zrušení tréningov všetkých kategórií minimálne do pondelka 23.3.2020

Hráči A mužstva ako i niektoré kategórie mládeže dostali individuálne tréningové plány ,ktoré budú na základe pokynov jednotlivých trénerov plniť v domácich podmienkach za dodržiavania prísnych opatrení a doporučení, aby sa v maximálnej miere predišlo k ich  možnému ochoreniu.
Všetci členovia vedenia MFK Dukla pracujú z domu, sú zastihnuteľní na osobných telefónnych číslach, e-mailových adresách a v prevádzke je aj klubový e-mail. mfkdukla@mfkdukla.sk
V pondelok 23.marca sa uskutoční podľa vývoja situácie nasledovná porada, možno, že i nie osobnou účasťou ale per rollam o záveroch a rozhodnutiach ktorej budete všetci informovaní cestou klubového webu.
Jožo Ivan, úsek mediálnej osvety MFK Dukla

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Dorast

Poznáme termíny kvalifikácie o 1.ligu!

Čítať viac
Dorast

S Petržalkou dorastenci bodovali, sedemnástka vyhrala

Čítať viac
A tím

Preview: Do Košíc ideme vydať zo seba maximum

Čítať viac
A tím

V pohári sme si poradili s Jesenským, ďalšie góly Depetrisa

Čítať viac
A tím

Rozhovor s Adamom Krejčím

Čítať viac
A tím

Róbert Polievka v Dukle do leta 2022

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem