• Aktuality
  • Atraktívna #30tisicovka zavíta na náš sobotňajší zápas s Trnavou
A tím / MFK Dukla (PR) / 05.10.2022

Atraktívna #30tisicovka zavíta na náš sobotňajší zápas s Trnavou

Atraktívna #30tisicovka zavíta na náš sobotňajší zápas s Trnavou
#30TISICOVKA je obľúbená polčasová súťaž pre fanúšikov jednotlivých klubov našej Fortuna ligy. Hlavnou výhrou je rozprávková finančná prémia vo výške 30 000 EUR.

Súťaž do Banskej Bystrice na sobotňajší zápas s Trnavou o 18.00 hodine prinášajú stávková spoločnosť Fortuna SK a Únia ligových klubov. Realizátorom súťaže je spoločnosť Sevent.

AKÝ JE PRINCÍP SÚŤAŽE?

Zapojiť sa do súťaže môžu všetci fanúšikovia starší ako 18 rokov. Záujemcovia o
zapojenie sa do súťaže sa musia zaregistrovať pri označenom mieste na štadióne, alebo online
registrácie na webovej stranke www.fortunaliga.sk

Zo všetkých registrovaných záujemcov budú vyžrebovaní traja súťažiaci, ktorí sa zúčastnia polčasovej súťaže. Vyžrebovaným súťažiacim bude počas prvého polčasu, najneskôr v 15-tej minúte telefonicky správou oznámené, že boli vybraní do súťaže. Súťažiaci sa musia po skončení prvého polčasu okamžite dostaviť na hraciu plochu.

Každý súťažiaci bude mať k dispozícii 10 streleckých pokusov zo značky pokutového kopu. Na bráne bude natiahnutá plachta, v ktorej sú dva otvory, do ktorých sa budú snažiť súťažiaci namieriť svoje strely. Novinkou je lopta ,,Hop alebo trop”, ktorá môže výhru zdvojnásobiť, no v prípade, ak ňou netrafíte otvor na bránke, prídete o všetko.

Cieľ každého súťažiaceho je jednoduchý, trafiť loptu do otvoru na plachte. Ak sa mu to podarí, znamená to úspešný pokus a výhru príslušnej okamžitej výhry. Časový limit súťažiaceho je 45 sekúnd na 10 lôpt.

• 1 gól = 20 EUR
• 2 góly = 50 EUR
• 3 góly = 100 EUR
• 4 góly = 200 EUR
• 5 gólov = podieľ na 30 000 EUR

AKO SA REGISTROVAŤ?

Vyberte si zápas, vyplňte povinné údaje a kliknite na „REGISTRUJ SA“. Do súťaže budú vždy vyžrebovaní traja súťažiaci. Prihlásiť sa dá online, ale aj priamo na štadióne pred konkrétnym zápasom Fortuna ligy. Stačí na štadióne vyhľadať hostesky v žltom oblečení Fortuna a registrovať sa u nich. Potom už len musíte čakať, či vás vyžrebujeme.Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Ženy

Duklistky nestačili na lídra z Trnavy, mladšie neuspeli v Martine

Čítať viac
Dorast

S Richardom Rubintom o mládeži, ktorá nám robí veľkú radosť

Čítať viac
A tím

V Banskej Bystrici pribudne čoskoro krásny mládežnícky futbalový štadión

Čítať viac
A tím

Ostrý štart Niké ligy, lístky na zápas MFK Dukla B. Bystrica - FK Železiarne Podbrezová sú v predaji.

Čítať viac
Ženy

Ženy MFK Dukla vyhrali aj v druhom kole, vonku zdolali Petržalku

Čítať viac
A tím

Ružomberok prestrieľala U12-ka, remizovala U14-ka

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem