Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Darujte 2 % z Vašich daní na rozvoj mládežníckeho futbalu
A tím / MFK Dukla / 20.02.2024

Darujte 2 % z Vašich daní na rozvoj mládežníckeho futbalu

Práca s mládežou je základom našej klubovej filozofie.

Práca s mládežou je základom našej klubovej filozofie.

Milí priaznivci futbalu a obyvatelia Banskej Bystrice, teraz máte jedinečnú príležitosť prispieť k rozvoju mladých futbalových talentov vo vašom meste. Stačí, ak sa rozhodnete venovať 2% z vašich daní mládežníckemu oddeleniu MFK Dukla Banská Bystrica.

„Vďaka podpore našich hlavných akcionárov, partnerov a mesta Banská Bystrica sme dosiahli významné úspechy. Naša futbalová akadémia má uznávaný štatút a celospoločenský kredit. Naše tímy dorastencov a žiakov sú pravidelnými účastníkmi najvyšších súťaží, a v neposlednom rade sme vychovali aj mnoho reprezentantov,“ hovorí športový riaditeľ Jozef Mores. Mená ako Štefan Rusnák, Karol Praženica, Marek Penksa, Martin Poljovka, Vratislav Greško, Viktor Pečovský, Norbert Gyömbér, Michal Ďuriš, či Róbert Polievka, sú toho dôkazom. „Toto je naše dedičstvo a sme hrdí na každého, kto na ňom má podiel. Každý rok sa do kádra mužstva dospelých tímov prebojujú dvaja až traja hráči z našej mládeže. S Vašou pomocou sme pripravení postupnými krokmi čoraz viac zlepšovať našu prácu. Cieľom je konkurovať takým baštám mládežníckeho futbalu ako sú Žilina, Slovan, Trenčín či Dunajská Streda a prinášať novú éru mládežníckeho futbalu do Banskej Bystrice,“ uzatvára.

Vo futbalovej Akadémii MFK Dukla máme viac ako 500 talentovaných chlapcov a dievčat. K tomu, aby sme mohli naďalej úspešne rozvíjať prácu s mládežou, potrebujeme aj vašu podporu. Preto sa na vás obraciame s prosbou o darovanie 2% z dane za rok 2023. Váš príspevok bude významne pomáhať nielen v tréningovom procese, ale aj v zabezpečení kvalitného vybavenia, vytváraní lepších podmienok pre súťaže a v organizovaní vzdelávacích a rozvojových aktivít pre našich mladých hráčov.Priložený formulár vám uľahčí proces darovania. Stačí vyplniť pár údajov a o zvyšok sa postaráme my. Buďte súčasťou tohto krásneho projektu a pomôžte nám formovať budúce hviezdy futbalu!

Spoločne za lepší futbal, spoločne za našu mládež! Darujte 2% z vašich daní MFK Dukla Banská Bystrica. 

Link na stiahnutie formulára