Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Deň s Duklou 2024: Futbalový sviatok s predstavením nových dresov a autogramiádou
Iné / MFK Dukla / 12.06.2024

Deň s Duklou 2024: Futbalový sviatok s predstavením nových dresov a autogramiádou

V sobotu, 22. júna o 15:00 hod sa uskutoční v poradí už 3. ročník DUKLA DAY.

V sobotu, 22. júna o 15:00 hod sa uskutoční v poradí už 3. ročník DUKLA DAY.

Drahí fanúšikovia MFK Dukla, už čoskoro je tu 3. ročník nášho najväčšieho futbalového sviatku - Deň s Duklou. Zarezervujte si už teraz sobotu 22. júna, pretože vás čaká skvelá akcia v Europa Shopping Centre od 15.00 h.

Tento rok sme si pre vás pripravili ešte viac vzrušenia, adrenalínu a futbalovej vášne! Čo vás čaká? Autogramiáda všetkých hráčov a realizačného tímu MFK Dukla, ktorá vás priblíži k vašim futbalovým idolom. Obrovskou novinkou bude exkluzívne predstavenie nových dresov, ktoré budú Duklisti hrdo nosiť v sezóne 2024/2025. „Sme veľmi radi, že práve na Dukla Day môžeme verejnosti predstaviť naše nové dresy s osobitou a originálnou personalizáciou. Rozhodli sme sa pre dve farebné kombinácie so špeciálnymi grafikami, ktoré veríme, že sa budú fanúšikom páčiť a prinesú nový štýl a energiu do nášho tímu,“ uviedol športový riaditeľ Jozef Mores. 

Pre deti sme v spolupráci s partnerom akcie DECATHLON pripravili súťaže plné zábavy, maľovanie na tvár, cukrovú vatu aj malé občerstvenie, o ktorej sa postará reštaurácia ANGELS. Ako bonus pre vás máme obrovský výpredaj v našom fanshope. Klubové oblečenie a suveníry si tak môžete zakúpiť až so 70% zľavou. Nepremeškajte príležitosť osobne si zakúpiť aj permanentku na novú sezónu a zapojiť sa rovno do súťaže o nový personalizovaný dres s menom a číslom. 

Nová sezóna sa už blíži a vaša podpora dodá našim hráčom potrebné sily do letnej prípravy a prípravných zápasov. Ukážme, aká veľká je rodina MFK Dukla. Tešíme sa na vás spolu s moderátorom eventu Marekom Polomským.

Príďte osláviť Deň s Duklou a zažite deň plný futbalovej vášne a zábavy. Tešíme sa na vás!