• V treťom zimnom prípravnom zápase remíza s ETO FC Győr
A tím / BBonline.sk / 20.01.2024

V treťom zimnom prípravnom zápase remíza s ETO FC Győr

Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica odohrali v sobotu 20. januára popoludní svoj tretí zápas v zimnej príprave. V Dunajskej Strede si zmerali sily s druhým celkom maďarskej druhej ligy ETO FC Győr.

Zápas napokon víťaza nespoznal. V 65. minúte poslal Duklu do vedenia z penalty Boris Godál, ale už v 70. minúte vyrovnal na konečných 1:1 Yasin Hamed. Zverenci Mária Auxta tak v príprave po dvoch jednoznačných víťazstvách nad druholigistami z Považskej Bystrice a Spišskej Novej Vsi zaznamenali prvú remízu. Nasledujúci zápas odohrajú v sobotu 27. januára na pôde maďarského prvoligistu MTK Budapešť.

Prípravný zápas - sobota 20.01.2024, 13.00 h - Dunajská Streda

MFK Dukla Banská Bystrica - ETO FC Győr 1:1 (0:0)

Góly: 65. Godál (pen.) - 70. Hamed.

Zostava MFK Dukla: Hruška - Hlinka, Godál, Willwéber, Migaľa (65. Klimpl), Ľupták (60. Slebodník), Richtárech, De Oliveira, Považanec (60. Hanes), Rymarenko (65. Depetris),

Sumár mládeže: Dorasty bodovali s Dunajskou Stredou, starší žiaci vyhrali v Podbrezovej