Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • FUTBALISTA ROKA 2023: Hlasuj v ankete CENA FANÚŠIKA za ROBA POLIEVKU
A tím / MFK Dukla / 10.03.2024

FUTBALISTA ROKA 2023: Hlasuj v ankete CENA FANÚŠIKA za ROBA POLIEVKU

Hlasuj v ankete CENA FANÚŠIKA za Roba Polievku.

Hlasuj v ankete CENA FANÚŠIKA za Roba Polievku.

Vážení fanúšikovia MFK Dukla Banská Bystrica! Máme pre vás výzvu, na ktorú sme hrdí. Naša hlavná hviezda a kapitán Dukly bol nominovaný na CENU FANÚŠIKA, a vy ho môžete  podporiť svojím hlasom.


Členovia SFZ, tréneri a zástupcovia médií vybrali v  31. ročnej histórií ankety FUTBALISTA ROKA opať desiatku top futbalistov. V obľúbenej ankete CENA FANÚŠIKA bol nominovaný aj útočník MFK Dukla a aktuálne stále najlepší strelec Niké ligy, Róbert Polievka. „Som nadšený z tejto správy, veľmi si vážim, že ma zaradili medzi takýchto skvelých hráčov ako je Škriniar či Lobotka.  Vôbec som to nečakal, je to pre mňa obrovská pocta. Dodáva mi to novú motiváciu do tréningov a pevne verím, že ma to nakopne k ešte lepším výkonom,  aby som túto nomináciu potvrdil. Vopred všetkým ďakujem za každý hlas v tejto ankete,' hovorí slovenský reprezentant Robo Polievka o svojej nominácií.

Hlasujte v ankete Cena fanúšika 2023  za ROBA POLIEVKU a ste v hre o skvelé ceny.

Je to len pár sekúnd! Hlasovať môžete z jednej mailovej adresy raz za deň a hlasovanie sa končí 15. marca o 10.00. Čím viac hlasov odovzdáte, tým väčšia šanca na výhru. Všetkých víťazov ankiet spoznáme na galavečere Futbalista roka 2023 v utorok 19. marca 2024 v priamom prenose na Dajto.

Ďakujeme za vašu podporu!