Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Karanténne opatrenia nám odložili duel s Rohožníkom
A tím / MFK Dukla (PR) / 28.10.2021

Karanténne opatrenia nám odložili duel s Rohožníkom

Karanténne opatrenia nám odložili duel s Rohožníkom
Sobotňajší zápas 15. kola druhej futbalovej ligy medzi našou banskobystrickou Duklou a FC Rohožník sa neuskutoční. Žiaľ ani náš tím neobišla pandémia covid-19.

V sobotu 30. októbra mala naša Dukla odohrať druhý súťažný zápas na zrenovovaných banskobystrických Štiavničkách. Všetci sme sa tešili na duel s Rohožníkom. Žiaľ budeme si musieť počkať. Až deväť našich futbalistov sa totiž ocitlo v karanténe v rámci nariadených protipandemických opatrení Úradom verejného zdravotníctva.

„Situácia nás neteší. Musíme sa podrobiť aktuálnym nariadeniam hygienikov. Nemôžeme hrať, ale veríme, že fanúšikovia nás prídu podporiť v dueli proti Rohožníku aj v náhradnom termíne. Najbližší zápas na Štiavničkách by sme mali odohrať 6. novembra proti Námestovu. Chceme byť už v kompletnom zložení a prajeme si, aby všetci chlapci boli zdraví,“

- uviedol na margo aktuálnej situácie generálny manažér MFK Dukla Milan Smädo.

Náhradný termín stretnutia 15. kola druhej futbalovej ligy MFK Dukla Banská Bystrica – FC Rohožník by sa mal stanoviť po dohode oboch klubov. Hrať by sa mohlo v stredu 17. novembra, resp. štvrtok 18. novembra na Štiavničkách. Samozrejme budeme vás o tom presnejšie informovať.