Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Krásny deň s Duklou, Duky hľadal talenty
Žiaci / MFK Dukla / 22.06.2023

Krásny deň s Duklou, Duky hľadal talenty

Krásny deň s Duklou, Duky hľadal talenty
V stredu 21.6 sa na MMŠ v Radvani uskutočnil športový deň s futbalovou Duklou spojený s náborom päť až osem ročných detí do prípraviek.

Deti si užili nielen rôzne súťaže, ale aj prítomnosť hráčov Dukly či maskota Dukyho. Spokojnosť s akciou vyjadril aj šéftréner prípraviek, Marek Penksa. „ Bola to naozaj vydarená akcia, zúčastnili sa na nej nielen deti, ktoré už v klube máme, ale aj deti, ktoré by chceli prísť do prípraviek a hrať futbal. Celkovo si myslím, že účasť okolo 70-tich detí bola slušná. Pripravili sme pre nich nielen zaujímavé súťaže, ale mohli sa stretnúť aj s hráčmi A – tímu futbalovej Dukly, Káčeríkom, Uhrinčaťom, Frankom či Hruškom. Problémom nebolo ani nevyspytateľné počasie, naopak, deti mali aj z toho zábavu, ktorú na konci akcie umocnili aj klubové suveníry a sladkosti. Pre nás to bola dobrá akcia a spokojnosť vyjadrovali aj rodičia detí, ktoré sa môžu stať už čoskoro súčasťou Dukly.''


Nebola to však posledná akcia v tomto roku, ďalší nábor pripravujeme na september. Všetky deti, ktoré majú záujem o futbal v našej Dukly čakáme po prázdninách. Spolu sme Dukla a spolu budeme rásť.