Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Kúpte si vstupenky na derby Dukly so Žilinou, môžete aj vy vyhrať
A tím / MFK Dukla (PR) / 11.10.2022

Kúpte si vstupenky na derby Dukly so Žilinou, môžete aj vy vyhrať

Kúpte si vstupenky na derby Dukly so Žilinou, môžete aj vy vyhrať
Spustený je už predaj online predaj vstupeniek na stretnutie 14. kola Fortuna ligy MFK Dukla B. Bystrica – MŠK Žilina, ktorý sa bude hrať v sobotu 15. októbra o 18.00 hodine na našom štadióne SNP Štiavničky.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: VSTUPENKY MFK DUKLA.

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eur. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión.

Fyzický predaj

Fyzický predpredaj vstupeniek bude prebiehať tradične pred stretnutím v piatok 14. októbra od 16:15 do 19:15 hod. na štadióne SNP Štiavničky (pokladňa od Europa SC) a v deň zápasu budú od 16:00 hodiny otvorené 4 pokladne (od Europa SC).

Rada pre divákov na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Tombola

Tešiť sa môžete i tentoraz na TOMBOLU a hodnotné ceny. Napríklad dres a šál MFK Dukla či 50€ poukážky do Angels Baru a reštaurácie Čierna Ovca.  Oplatí sa prísť, futbalisti chcú vyhrať a vyhrať môžete aj Vy!