• Aktuality
  • Na baráž o Fortuna ligu s divákmi, klub je finančne stabilizovaný
A tím / Tlačová správa MFK Dukla / 20.05.2021

Na baráž o Fortuna ligu s divákmi, klub je finančne stabilizovaný

Na baráž o Fortuna ligu s divákmi, klub je finančne stabilizovaný
Vedenie MFK Dukla Banská Bystrica ponúka do predaja 350 vstupeniek na barážový zápas o Fortuna ligu, ktorý sa uskutoční v utorok 25. mája vo Zvolene o 17.00 hodine. Vysielať ho bude Futbalnet TV.

Pre divákov na štadióne sa podľa platných nariadení pre okres Zvolen vzťahuje povinný negatívny výsledok RT-PCR/LAMP testu nie starší ako 72 hodín alebo Ag testu nie starší ako 24 hodín. Výsledok tohto testu bude podmienkou pri zakúpení vstupenky na zápas. Predaj sa spustí v deň zápasu v pokladni pred vstupom na zvolenský futbalový štadión od 15.00 hod. Keďže organizátor športového podujatia je povinný viesť evidenciu divákov (meno, priezvisko, dátum narodenia, adresa trvalého pobytu a telefonický kontakt), následne sa tieto údaje už so zakúpenou vstupenkou budú spisovať na osobitných miestach pred vstupom do areálu štadióna.

Diváci, ktorí majú zakúpené permanentky na zápasy MFK Dukla, majú vstup pri dodržaní uvedených podmienok zdarma. Inak je stanovené jednotné vstupné 5 eur. Na zápas bude umožnený vstup iba fanúšikom domáceho tímu podľa platných nariadení. V areáli štadióna je zakázaná konzumácia jedál a nápojov.

Zároveň sa MFK Dukla Banská Bystrica ohradzuje voči nepravdivým informáciám, ktoré sa šíria prevažne na sociálnych sieťach. Klub má vysporiadané všetky finančné záväzky voči hráčom aj zamestnancom klubu. Nachádza sa v zdravej finančnej kondícii, po finančnej stránke je stabilizovaný. Mužstvo má adekvátne podmienky na prípravu a potrebuje čo najväčšiu podporu fanúšikov v barážových súbojoch o Fortuna ligu.

Druhý odvetný duel je na programe v piatok 28. mája na ihrisku súpera. Kto ním bude, sa dozvieme v sobotu 22. mája po skončení posledného kola nadstavbovej časti Fortuna ligy.