Padol verdikt SFZ o našej pozícii, bude sa meniť súťažný poriadok

Ako sme vás už informovali, SFZ ako aj oddelenie riadenia súťaží si nevedelo dať rady s našou konečnou pozíciou v sezóne 2018/2019. Zasadnutie vo Vyhniach však vyrieklo ortieľ.
Padol verdikt SFZ o našej pozícii, bude sa meniť súťažný poriadok

Po zverejnení článku na webe mfkdukla.sk ako aj spravodajských portáloch informujúceho o dohadoch, na ktorom mieste sa Dukla umiestnila, bol nejeden zväzový funkcionár ochotný ponúknuť svoj názor na celú vec. 'Telefonovali mi viacerí zväzoví funkcionári, kontaktovali ma mailom, jeden tvrdil, že sme na piatom mieste, druhý, že na šiestom. Aj to je dôkazom toho, že článok 18 súťažného poriadku je trochu mätúci', povedal vedúci mužstva Ivan Šimko, ktorý inicioval na SFZ celú vec prešetriť. Definitívny verdikt padol vo štvrtok, 30.05.2019 na pracovnom stretnutí vo Vyhniach.

'Dukla Banská Bystrica skončila šiesta. Keď si ten článok 18 súťažného poriadku rozdelíme na drobné, je to tak uvedené, že vo vašom prípade rozhoduje vzájomný zápas. Mrzí ma to, od nového súťažného ročníka už bude súťažný poriadok upravený aj o túto vec aby mužstvá v takomto prípade boli posudzované na základe dosiahnutého skóre', vysvetlil Miroslav Richtárik, vedúci oddelenia riadenia súťaží.

Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť na stránke Nastavenie súkromia.
Rozumiem