Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Skvelý deň s Duklou, otvárací duel Niké ligy už v piatok o 20.30 h. na Štiavničkách
A tím / MFK Dukla / 23.07.2023

Skvelý deň s Duklou, otvárací duel Niké ligy už v piatok o 20.30 h. na Štiavničkách

Skvelý deň s Duklou, otvárací duel Niké ligy už v piatok o 20.30 h. na Štiavničkách
Pred štartom ligovej sezóny sa futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica v sobotu 22. júla venovali fanúšikom na Dni s Duklou.

Deň s Duklou sa konal v nákupnom centre Europa SC po druhýkrát, podobne ako tomu bolo pred rokom pri návrate FK Dukla Banská Bystrica do najvyššej súťaže. Zverenci trénera Michala Ščasného si tak spestrili voľný deň po piatkovom poslednom prípravnom stretnutí proti Petržalke, kde sa dobre naladili na otvárací zápas Niké ligy proti FK Železiarne Podbrezová. /28.7 o 20.30 na Štiavničkách/.


Futbalistov prišiel podporiť aj primátor mesta Banská Bystrica, Ján Nosko, ktorý im najprv poďakoval za vlaňajšiu sezónu, v ktorej robili mestu vynikajúcu reklamu a poprial všetko dobré v novom ročníku. Dobré vzťahy s mestom sú pre klub veľmi dôležité a to isté platí aj pre mesto. „Spolu sme Dukla“, povedal Ján Nosko a okamžite zožal veľký potlesk praznivcov, detí a všetkých ktorí prišli na stretnutie s futbalovou Duklou. Pozitívne vzťahy s mestom potvrdil aj prezident klubu Milan Smädo, ten naznačil čo by mohlo byť prioritou z hľadiska infraštruktúry v nasledujúcich rokoch. „Budeme pracovať na prekrytí tribún na štadióne na Štiavničkách a hľadať možnosti ako vytvoriť tréningové centrum pre všetky kategórie Dukly.“Tréner Michal Ščasný a kapitán tímu Róbert Polievka potom neoficiálne a netradične otvorili sezónu rozkrojením torty s logom Dukly.

Okrem rôznych sprievodných akcií si priaznivci Dukly mohli kúpiť aj permanentky na novú sezónu, predaj prebieha aj týždeň pred začiatkom Niké ligy online, alebo fyzicky na MMŠ v Radvani. https://mfkdukla.sk/aktuality/spustame-online-predaj-permanentiek-prid-fandit-dukle