• V Trenčíne dorastenci U19 nedali góly a tak prehrali
Dorast / Jozef Mazár a Jaro Šiška, Športová agentúra DUKLA / 08.09.2020

V Trenčíne dorastenci U19 nedali góly a tak prehrali

Takto nám priblížil priebeh zápasu AS Trenčín – MFK Dukla 3:0 (2:0), ktorý odohrali 26. augusta 2020, manažér mládeže v AS Trenčín, Pavol Cobori:

„Ligoví dorastenci MFK Dukla U19 upútali v Trenčianskych Stankovciach, kde Trenčín a MFK Dukla predohrávali zápas 7. kola, v poli umnou hrou. Predviedli kvalitný futbal v poli, ale bez umného streleckého zakončenia. V 1. polčase nepremenili v gól ani príležitosť, keď ich hráč (Horváth) išiel dokonca sám na brankára. Naši futbalisti potešili svojho trénera, bývalého kvalitného zakončovateľa Mareka Fabuša, v boji o cenné prvoligové body, lebo dokázali gólovo potrestať každú núkajúcu sa streleckú príležitosť. Preto sme zvíťazili, a netajím, chlapci i tréneri, samozrejme my všetci v klube AS Trenčín, z toho máme veľkú radosť. Bol to zápas, v ktorom hlavne v 2. polčase, až do záverečných minút, hosťujúci chlapci v dresoch MFK Dukla stupňovali svoje úsilie po skorigovaní výsledku, ale nakoniec sme v závere znova dali gól. Predtým však náš brankár kryl reflexívne veľmi zblízka aj loptu, ktorej sa patrilo skončiť v sieti. Hráč hostí (Kandala) ju vysielal na bránu zo situácie, keď poskakovala v šestnástke medzi mnohými a už sa zdalo, že skoriguje výsledok. Nestalo sa, naši chlapci trestali záverečným 3. gólom.“

Zostava MFK Dukla: Baláž – Šimúth, Červeň, Patrik Reptiš, Patrnčiak – Laurinc ml. (46. Kandala), Koreň, Výbošťok (K), Macko (74. Richard Reptiš), Horváth – Hanes (87. Truban).
Tréneri: Daniel Valach – Marián Strelec a Dominik Škubák.

Góly: 3. Adam Gaži, 44. Lucas Demitra, 87. Adam Tučný
Žlté karty: 25. Roman Šebeň a 80. Dominik Hollý - 21. Adam Hanes
Divákov: 100
Zápas rozhodovali: Bálint Kišš – Jakub Košecký a Juraj Halíček.

Copyright © 2020 Športová agentúra Dukla. Všetky práva vyhradené. Na obsah článkov a fotografií sa vzťahuje autorský zákon.

Sumár mládeže: S Podbrezovou vyhrala naša šestnástka, pätnástka a štrnástka