• Aktuality
  • Vďaka kúpe permanentky môžete vyhrať vstupenky na EURO
A tím / MFK Dukla / 18.04.2024

Vďaka kúpe permanentky môžete vyhrať vstupenky na EURO

Vďaka kúpe permanentky môžete vyhrať vstupenky na EURO
Ktorý futbalový fanúšik by si nechcel pozrieť zápas našej reprezentácie na majstrovstvách Európy priamo na mieste? Pripravili sme pre vás súťaž o poriadne atraktívnu cenu.

 

Predaj permanentiek na domáce zápasy MFK Dukla Banská Bystrica v sezóne 2024/2025 už prebieha. Každý, kto si kúpi permanentku na budúcu sezónu, bude zaradený do súťaže o dve vstupenky na stretnutie E skupiny majstrovstiev Európy medzi Slovenskom a Ukrajinou, ktoré sa odohrá v piatok 21. júna od 15.00 h v nemeckom meste Düsseldorf.

Permanentky na domáce zápasy MFK Dukla v sezóne 2024/2025 si môžete kúpiť online tu, alebo aj v administratívnej budove v areáli MMŠ Radvaň, na Sládkovičovej 34 v Banskej Bystrici, a to počas pracovných dní od 8.00 do 16.00 h. Viac informácií o permanentkách nájdete v našom staršom článku.

Pripomíname, že permanentkárom zo sezóny 2023/2024 sme pripravili darček v podobe 20 % zľavy na kúpu permanentky na to isté miesto, ktorú si môžete uplatniť do konca júna, a to na Mestskom mládežníckom štadióne v Radvani v kancelárii oddelenia marketingu (2. poschodie) počas pracovných dní od 8.00 do 16.00 h. Medzi benefity pre držiteľov permanentiek patrí 20 % zľava v kamennom fanshope aj eshope MFK Dukla, 20 % zľava v reštaurácii Angels a 10 % zľava v obchode FIT line. Ceny permanentiek na novú sezónu zostávajú nemenné a mať permanentku sa oplatí. Cena jedného zápasu je skoro o 40 % nižšia ako pri zakúpení vstupenky na zápas.


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Dráma o postup do prvej šestky vyvrcholí v sobotu v 22. kole FL

Čítať viac
Dorast

Sedemnásťroční prvoligoví dorastenci MFK Dukla milo prekvapili v Trnave

Čítať viac
Dorast

Adam Baláž rozhodol o výhre reprezentačnej sedemnástky nad Nemeckom!

Čítať viac
A tím

Proti Košiciam už aj s Polievkom. Auxt: Stále chceme skončiť siedmi

Čítať viac
A tím

Na záver prípravy presvedčivé víťazstvo nad Pohroním, Rymarenko sa zaskvel hetrikom

Čítať viac
A tím

Anton Dragúň: „Juračka mal 18 rokov, keď som ho zabudoval do zostavy Dukly!“

Čítať viac