Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Predaj permanentiek na budúcu sezónu spustený, oplatia sa
A tím / MFK Dukla / 03.04.2024

Predaj permanentiek na budúcu sezónu spustený, oplatia sa

Predaj permanentiek na budúcu sezónu spustený, oplatia sa
Teší nás, že už teraz vám môžeme oznámiť spustenie predaja permanentiek na sezónu 2024/2025. Vyberte si to najlepšie miesto a využívajte výhody permanentkára MFK Dukla.

 

Permanentkárom zo sezóny 2023/2024 sme pripravili darček v podobe 20 % zľavy na kúpu permanentky na to isté miesto, ktorú si môžete uplatniť do konca júna, a to na Mestskom mládežníckom štadióne v Radvani v kancelárii oddelenia marketingu (2. poschodie) počas pracovných dní od 8.00 do 16.00 h.

Medzi benefity pre držiteľov permanentiek patrí 20 % zľava v kamennom fanshope aj eshope MFK Dukla, 20 % zľava v reštaurácii Angels a 10 % zľava v obchode FIT line. Pripravujeme aj ďalšie benefity, ktoré budeme postupne dopĺňať na web.

Ceny permanentiek na novú sezónu zostávajú nemenné a mať permanentku sa oplatí. Cena jedného zápasu je skoro o 40 % nižšia ako pri zakúpení vstupenky na zápas. Napríklad, cena vstupenky na hlavnú tribúnu pre dospelú osobu je 10 € a cena permanentky 120 €, pričom v sezóne odohráme 16 domácich ligových zápasov. Permanentka sa vám tak oplatí aj v prípade, že zopár zápasov vynecháte. K dispozícii sú rôzne typy permanentiek, vrátane seniorských alebo rodinných. Ich prehľad nájdete na našom webe tu. Permanentky si môžete zakúpiť aj v administratívnej budove v areáli MMŠ Radvaň, Sládkovičova 34 v Banskej Bystrici.

Ohľadom permanentiek prehovoril v rozhovore predseda predstavenstva Peter Krnáč: „Spúšťame veľkú propagačnú kampaň, kde v dvojtýždenných intervaloch si ľudia nájdu v schránkach letáky s podrobným rozpísaním typu permanentiek, ich cenami a benefitmi. Naším cieľom je vysvetliť výhodnosť zakúpenia permanentky. Túto sezónu sa nám podarilo predať dvojnásobný počet permanentiek ako minulú sezónu, tak pevne verím, že sa nám to podarí zdvojnásobiť aj pre tú budúcu.“

Výhodu zakúpenia permanentky vidí aj stredopoliar MFK Marek Hlinka: „Kúpou permanentky na novú sezónu podporíte svoj milovaný klub, budete mať zvýhodnenú cenu na všetkých šestnásť domácich zápasov a v prvom rade podporíte nás. My hráči vás na tribúnach potrebujeme. Tak neváhajte a zaobstarajte si permanentku na novú sezónu 2024/25.“

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a podporu. Vidíme sa na ďalších domácich zápasoch v tejto sezóne a veríme, že aj v tej budúcej.