Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - FC DAC D. Streda sú v predaji.
A tím / MFK Dukla / 07.03.2023

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - FC DAC D. Streda sú v predaji.

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - FC DAC D. Streda sú v predaji.
Futbalová jar pokračuje v nadstavbovej časti a my v boji o titul a pohárové priečky hostíme v nedeľu o 17.30 h. lídra súťaže FC DAC D.Streda. Príďte povzbudiť "Dukličku"

Online predaj vstupeniek na stretnutie 1. kola nadstavby Fortuna ligy v boji o titul a pohárové umiestnenia  MFK Dukla B. Bystrica – FC DAC D.Streda, ktorý sa bude hrať v nedeľu 12. marca o 17.30 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/6405c0411770195007c8e884

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eurá. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent. Vstupenky sa predávajú do všetkých sektorov A na hlavnej tribúne a všetkých sektorov E a F.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión. Predpredaj vstupeniek na štadióne deň pred zápasom nebude!

V deň zápasu budú otvorené pokladne na štadióne Štiavničky dve hodiny pred stretnutím, t.z o 15.30 hod.

Rada pre divákov na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Tombola

Tešiť sa môžete tentoraz aj na TOMBOLU a hodnotné ceny. Napríklad podpísaný dres Róberta Polievku,  šál MFK Dukla BB , poukážku do Angels Baru, dve vstupenky na koncert Anity Soul, pivo do Urpineru, či 300 eurovú pokukážku od spoločnosti Woodcote na nákup stavebného materiálu.  Oplatí sa prísť, futbalisti chcú vyhrať  a vyhrať môžete aj Vy!

DUKLA DO  TOHO !