Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Vstupenky na zápas MFK Dukla B.Bystrica - MŠK Žilina sú v predaji.
A tím / MFK Dukla / 25.04.2023

Vstupenky na zápas MFK Dukla B.Bystrica - MŠK Žilina sú v predaji.

Vstupenky na zápas MFK Dukla B.Bystrica - MŠK Žilina sú v predaji.
V sobotu príďte na "Dukličku" a zdieľajte s ňou krásny príbeh tejto futbalovej jari.

Online predaj vstupeniek na stretnutie 7. kola nadstavby Fortuna ligy v boji o titul a pohárové umiestnenia  MFK Dukla B. Bystrica – MŠK Žilina, ktorý sa bude hrať v sobotu 29. apríla o 18.00 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/643f97bbc213bb759527f610

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eurá. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent. Vstupenky sa predávajú do všetkých sektorov A na hlavnej tribúne a všetkých sektorov E a F.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión. Predpredaj vstupeniek na štadióne deň pred zápasom nebude!

V deň zápasu budú otvorené pokladne na štadióne Štiavničky dve hodiny pred stretnutím, t.z o 16.00 hod.

Rada pre divákov na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Dukla do toho.

Každý, kto si zakúpi LÍSTOK na domáci zápas s MŠK Žilina (29.4. o 18:00) dostane pri objednávke 1 burgru v Angels Restaurant druhý ZADARMO.
*Pri objednávke je nutné sa preukázať lístkom (v tlačenej alebo elektronickej podobe) a je možné ho využiť len jednorázovo
*Akcia platí do 15.mája