• Aktuality
  • Vstupenky na zápas play off o postup do EKL, MFK Dukla B.Bystrica - MŠK Žilina sú v predaji.
A tím / MFK Dukla / 20.05.2023

Vstupenky na zápas play off o postup do EKL, MFK Dukla B.Bystrica - MŠK Žilina sú v predaji.

Vstupenky na zápas play off o postup do EKL, MFK Dukla B.Bystrica - MŠK Žilina sú v predaji.
V utorok 23.5 2023 príďte na "Dukličku" a zdieľajte s ňou krásny príbeh o postup do futbalovej Európy. Hrá sa o poslednú voľnú miestenku pre slovenského zástupcu v Konferenčnej lige.

Online predaj vstupeniek na stretnutie play off o postup do Európskej konferenčnej ligy MFK Dukla B. Bystrica – MŠK Žilina, ktorý sa bude hrať v utorok 23. mája o 17.30 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Online predaj

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/6469000a11dee7e69295aa8d

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eurá. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent. Vstupenky sa predávajú do všetkých sektorov A na hlavnej tribúne a všetkých sektorov E a F.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión. Predpredaj vstupeniek na štadióne deň pred zápasom nebude!

V deň zápasu budú otvorené pokladne na štadióne Štiavničky dve hodiny pred stretnutím, t.z o 15.30 hod.

Rada pre divákov na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Dorast

Starší dorast remizoval s Ružomberkom, poskočil o priečku vyššie

Čítať viac
A tím

Tréneri spokojní s deľbou bodov, diváci čakali kvalitnejší futbal

Čítať viac
A tím

So žiaľom a v zármutku, slová na rozlúčku, s priateľom, trénerom, veliteľom

Čítať viac
A tím

Povedali po zápase MŠK Púchov - MFK Dukla 0:3 (0:3) dňa 23.9.2020

Čítať viac
A tím

Na Štiavničkách sme zdolali aj Podbrezovú v derby súboji o čelo 2. ligy

Čítať viac
A tím

V chladnom počasí pre MFK Dukla studená prehra

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem