• Aktuality
  • Zápas 22.kola FL odohráme napokon v Skalici
A tím / MFK Dukla / 01.03.2023

Zápas 22.kola FL odohráme napokon v Skalici

Zápas 22.kola FL odohráme napokon v Skalici
Skalica splnila podmienky, posledné kolo základnej časti môže odohrať na vlastnom štadióne.

Zápas 22. kola Fortuna ligy MFK Skalica – MFK Dukla Banská Bystrica sa mal pôvodne hrať v Zlatých Moravciach, a to pre meškajúcu realizáciu vyhrievania trávnika na Záhorí.   

„Prezídium ÚLK sa na utorkovom rokovaní uznieslo, že vzhľadom k meškajúcej inštalácii vyhrievania hracej plochy na ihrisku MFK Skalica sa odohrajú zápasy 20. kola v Trenčíne (v nedeľu 19.2. o 15.00 hod., proti MFK Tatran Liptovský Mikuláš) a 22. kola v Zlatých Moravciach (v sobotu 4.3. o 16:30 hod., proti MFK Dukla Banská Bystrica),“ informovali zástupcovia ÚLK na začiatku februára.   

Dnes je situácia iná. Skalica deklarovala od začiatku snahu procesy urýchliť a zápas proti Banskej Bystrici už odohrať na svojom štadióne.   

„Na základe osobnej obhliadky a rozhodnutia Komisie pre štadióny a ihriská Slovenského futbalového zväzu, zástupcu ÚLK, ako aj na základe utorkového súhlasu Prezídia ÚLK sa zápas 22. kola Fortuna ligy medzi Skalicou a Banskou Bystricou uskutoční v Skalici,“ informuje výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák a dodáva. „Skalica splnila podmienky, ktoré jej boli udelené v rámci mimoriadneho použitia klubového licenčného systému v rámci infranštruktúrnych kritérií.“   


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Hráme so súperom, ktorému sa proti MFK Dukla v minulom roku bodovo darilo

Čítať viac
A tím

Naštartuje nás znovu Podbrezová?

Čítať viac
A tím

Prestup Gorosita do MFK Dukla B.Bystrica je spečatený

Čítať viac
A tím

Pohárový duel s Dunajskou Stredou v centre pozornosti

Čítať viac
A tím

Dukla proti Podbrezovej dominovala a získala prvé body v nadstavbovej časti

Čítať viac
A tím

V daždi bezproblémová výhra nad Rohožníkom a 14-ty zápas bez prehry

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem