Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • DUKLA sa vydala DIGITÁLNOU cestou a predlžuje ZVÝHODNENÉ PERMANENTKY
A tím / MFK Dukla / 31.07.2023

DUKLA sa vydala DIGITÁLNOU cestou a predlžuje ZVÝHODNENÉ PERMANENTKY

DUKLA sa vydala DIGITÁLNOU cestou a predlžuje ZVÝHODNENÉ PERMANENTKY
MFK DUKLA prichádza s novinkami, ktoré by mali uľahčiť fanúšikom prísť fandiť na Štiavničky! Okrem zrušenia pokladničného predaja, ktoré ušetrí čas aj životné prostredie, chcú predĺžiť aj zvýhodnené a zľavnené permanentky na novú sezónu až do konca augusta.

Vedenie MFK Dukla sa rozhodlo na základe štatistík posledných zápasov minulej sezóny ZRUŠIŤ pokladničný – hotovostný predaj na zápasy pred majstrovským futbalovým zápasom. „K tomuto rozhodnutiu sme dospeli najmä po analýze predaja lístkov, kde online zakúpenie lístkov vzrástol výrazným spôsobom. Záujem o kúpu online lístkov nás teší, nakoľko si ich fanúšikovia Dukly môžu zakúpiť kedykoľvek a kdekoľvek, aj v pohodlí svojho domova. Netrvá to viac ako 30 sekúnd, vyhnú sa tak dlhým radám pred začiatkom zápasu,“ uvádza športový riaditeľ MFK Dukla Jozef Mores. „Rovnako náš klub dbá na životné prostredie a ide ruka v ruke s ekológiou, preto sme sa rozhodli pre tento zásadný krok,“ dodáva.

  

Vedenie MFK Dukla Banská Bystrica začala už v jarnej časti minulej sezóny pracovať na vlastnom predajnom systéme lístkov a permanentiek. „Vyvinuli sme vlastný systém, do ktorého sme investovali nemalé finančné prostriedky. Pre  dnešnú digitálnu a smart dobu je aktuálny, moderný, a najmä jednoduchý a rýchly. Detailne sme vypracovali mapu štadióna a sedadiel, vďaka čomu si fanúšikovia Dukly môžu bez problémov vybrať svoje miesto na celú sezónu, alebo na jednotlivé zápasy,“ upozorňuje Peter Krnáč, predseda predstavenstva MFK Dukla.

Vedenie MFK Dukla si dalo záležať aj na osvete a propagácii permanentiek na novú sezónu Niké ligy 2023/2024. „Aktuálne beží kampaň na sociálnych sieťach či na našej webovej stránke. Mysleli sme však aj na ľudí, ktorí nevyužívajú moderné technológie, preto sme rozniesli letáky do všetkých domácností v Banskej Bystrici, aby boli dostatočné informovaní o výhodných a zľavnených permanentkách,“ pokračujú. Cena permanentky na hlavnú tribúnu vo zvýhodnenej cene je 100 €, pričom ju môžete využiť nielen na 16 ligových zápasov, ale aj na zápasy Slovnaft Cupu, či prípravné zápasy. Cena permanentky na vedľajšiu tribúnu je vo zvýhodnenej 60 €. Okrem toho pri kúpe permanentky na celú sezónu využívate aj ďalšie benefity, ktoré nájdete na webovej stránke klubu. 

KÚPIŤ ZĽAVNENÉ PERMANENTKY

Vedenie MFK Dukla Banská Bystrica myslelo aj na fanúšikov staršej generácie, ktorí budú mať možnosť OSOBNE zakúpiť permanentky vo zvýhodnenej cene do konca augusta, prípadne lístky na majstrovský zápas dva dni pred zápasom na MMŠ v Radvani, na 3. poschodí u pani Voskárovej (tel. číslo 0904 701 063, info@mfkdukla.sk)