• Aktuality
  • Karanténne opatrenia nám nedovolia hrať ani s Námestovom
A tím / MFK Dukla (PR) / 03.11.2021

Karanténne opatrenia nám nedovolia hrať ani s Námestovom

Karanténne opatrenia nám nedovolia hrať ani s Námestovom
Aj sobotňajší zápas 16. kola druhej futbalovej ligy medzi našou banskobystrickou Duklou a MŠK Námestovo sa neuskutoční v pôvodnom termíne 6. novembra. Pre pandémiu covid-19 sa nám totiž predlžujú karanténne opatrenia.

V sobotu 30. októbra sme mali odohrať druhý súťažný zápas na zrenovovaných banskobystrických Štiavničkách s Rohožníkom. Žiaľ, nemohli sme ho hrať, pretože sa až deväť našich futbalistov ocitlo v karanténe v rámci nariadených protipandemických opatrení Úradom verejného zdravotníctva. Žiaľ objavili sa postupne i ďalšie nové prípady v bystrickom mužstve (hráči a realizačný tím), takže z dôvodu pokračujúcich karanténnych opatrení sa odkladá i druholigový duel 16. kola s Námestovom po dohode so súperom a Slovenským futbalovým zväzom.

„Situácia je zložitejšia, ale popasujeme sa s ňou. Musíme sa podrobiť aktuálnym nariadeniam hygienikov. Nemôžeme hrať už druhý zápas v rade, ale veríme, že fanúšikovia na Štiavničkách nás ešte budú môcť podporiť. Najbližší duel by sme mohli doma odohrať 13. novembra proti Skalici. Všetci si prajeme, aby sme už boli v kompletnom zložení a hlavne zdraví.“

- uviedol na margo aktuálnej situácie generálny manažér MFK Dukla Milan Smädo.

Hráči, ktorí nemusia byť v karanténe začínajú od dnes (streda 3. novembra) trénovať. Známe sú aj náhradné termíny odložených stretnutí. S FC Rohožník si zmeriame sily na Štiavničkách vo štvrtok 18. novembra o 16.30 hodine a s MŠK Námestovonedeľu 21. novembra13.00 hodine. Najbližšie sa teda predstavíme v súboji so Skalicou na armádnom štadióne SNP v rámci riadneho 17. kola druhej futbalovej ligy, a to v sobotu 13. novembra 13.00 hodine.


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Dukla odcestovala na sústredenie do Prahy

Čítať viac
Dorast

Prvoligoví dorastenci MFK Dukla pred generálkami

Čítať viac
A tím

Dukla oprašuje vzťahy s pražskými velikánmi

Čítať viac
A tím

Téma súčasného futbalu v MFK Dukla naliehavá, ale nezastieraná

Čítať viac
A tím

Informácie pre návštevníkov zápasu MFK Dukla B.Bystrica - ŠK Slovan Bratislava, sobota 13.5.2023

Čítať viac
Dorast

S Richardom Rubintom o mládeži, ktorá nám robí veľkú radosť

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem