• Aktuality
  • Karanténne opatrenia nám nedovolia hrať ani s Námestovom
A tím / MFK Dukla (PR) / 03.11.2021

Karanténne opatrenia nám nedovolia hrať ani s Námestovom

Karanténne opatrenia nám nedovolia hrať ani s Námestovom
Aj sobotňajší zápas 16. kola druhej futbalovej ligy medzi našou banskobystrickou Duklou a MŠK Námestovo sa neuskutoční v pôvodnom termíne 6. novembra. Pre pandémiu covid-19 sa nám totiž predlžujú karanténne opatrenia.

V sobotu 30. októbra sme mali odohrať druhý súťažný zápas na zrenovovaných banskobystrických Štiavničkách s Rohožníkom. Žiaľ, nemohli sme ho hrať, pretože sa až deväť našich futbalistov ocitlo v karanténe v rámci nariadených protipandemických opatrení Úradom verejného zdravotníctva. Žiaľ objavili sa postupne i ďalšie nové prípady v bystrickom mužstve (hráči a realizačný tím), takže z dôvodu pokračujúcich karanténnych opatrení sa odkladá i druholigový duel 16. kola s Námestovom po dohode so súperom a Slovenským futbalovým zväzom.

„Situácia je zložitejšia, ale popasujeme sa s ňou. Musíme sa podrobiť aktuálnym nariadeniam hygienikov. Nemôžeme hrať už druhý zápas v rade, ale veríme, že fanúšikovia na Štiavničkách nás ešte budú môcť podporiť. Najbližší duel by sme mohli doma odohrať 13. novembra proti Skalici. Všetci si prajeme, aby sme už boli v kompletnom zložení a hlavne zdraví.“

- uviedol na margo aktuálnej situácie generálny manažér MFK Dukla Milan Smädo.

Hráči, ktorí nemusia byť v karanténe začínajú od dnes (streda 3. novembra) trénovať. Známe sú aj náhradné termíny odložených stretnutí. S FC Rohožník si zmeriame sily na Štiavničkách vo štvrtok 18. novembra o 16.30 hodine a s MŠK Námestovonedeľu 21. novembra13.00 hodine. Najbližšie sa teda predstavíme v súboji so Skalicou na armádnom štadióne SNP v rámci riadneho 17. kola druhej futbalovej ligy, a to v sobotu 13. novembra 13.00 hodine.


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Dorast

Odštartovali dorastenecké súťaže

Čítať viac
A tím

Preview: Tešíme sa na prvý domáci zápas proti vicemajstrovi z Ružomberka

Čítať viac
A tím

V Banskej Bystrici pribudne čoskoro krásny mládežnícky futbalový štadión

Čítať viac
A tím

A-mužstvo odštartovalo zimnú prípravu

Čítať viac
A tím

Pišoja pred Trenčínom: Tlak bude veľký, každého jedného fanúšika potrebujeme

Čítať viac
A tím

Tesná prehra v Podbrezovej ukončila našu pohárovú púť, sústredíme sa iba na ligu

Čítať viac