Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Futbalový sviatok Dukly: Exkluzívne predstavenie nových dresov, autogramiáda a zábava pre deti
A tím / MFK Dukla / 24.06.2024

Futbalový sviatok Dukly: Exkluzívne predstavenie nových dresov, autogramiáda a zábava pre deti

MFK Dukla prichádza s novými dresami na novú sezónu.

MFK Dukla prichádza s novými dresami na novú sezónu.

Tento víkend sa v Europa Shopping Centre uskutočnil 3. ročník nášho najväčšieho futbalového sviatku - Deň s Duklou. Fanúšikovia zažili ešte viac vzrušenia, adrenalínu a futbalovej vášne než kedykoľvek predtým!

Podujatie, ktorým sprevádzal moderátor Marek Polomský začalo veľkolepou autogramiádou všetkých hráčov a realizačného tímu MFK Dukla. Veľkí aj malí fanúšikovia tak mali jedinečnú príležitosť sa stretnúť so svojimi futbalovými idolmi, ktorí práve odštartovali letnú prípravu.  Veľkým lákadlom bolo exkluzívne predstavenie nových dresov, ktoré budú Duklisti hrdo nosiť v sezóne 2024/2025.

Oficiálny predpredaj nových dresov bude spustený už čoskoro!

Futbalisti Boris Godál, Ivan Mensah, Martin Rymarenko a Adam Hanes sa predstavili „netradične“ v úlohe modelov. 'Aj keď sa istejšie cítim na ihrisku ako na móle, bola to zaujímavá skúsenosť a myslím, že sme to s chalanmi zvládli. Dúfam, že nám tieto dresy prinesú veľa šťastia a úspechov v novej sezóne,“ povedal obranca Boris Godál. „V novom drese sa cítim naozaj výborne,“ prízvukoval útočník Martin Rymarenko. „Dizajn je moderný a prepracovaný, čo mu dodáva špeciálny nádych, ale zároveň si zachováva tradičné farby nášho klubu. Cítim sa v ňom pohodlne a verím, že nás bude motivovať k lepším výkonom na ihrisku. Myslím, že fanúšikovia budú nadšení rovnako ako my v kabíne.“

  

Pre najmenších fanúšikov sme v spolupráci s partnerom akcie DECATHLON pripravili súťaže plné zábavy, maľovanie na tvár, cukrovú vatu a nechýbal ani náš maskot Duky. Dospelí si mohli užiť obrovský výpredaj v našom fanshope, kde klubové oblečenie a suveníry boli dostupné až so 70% zľavou. Letný výpredaj stále prebieha aj na našom e-shope. Rovnako nepremeškajte príležitosť zakúpiť si permanentku na novú sezónu a zapojiť sa do súťaže o nový personalizovaný dres s menom a číslom.

Deň s Duklou 2024 bol opäť nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých našich fanúšikov a my sa už teraz tešíme na ďalší ročník!