• Aktuality
  • Hľadáme organizátorov majstrovských zápasov na Štiavničkách
A tím / MFK Dukla (PR) / 17.02.2022

Hľadáme organizátorov majstrovských zápasov na Štiavničkách

Hľadáme organizátorov majstrovských zápasov na Štiavničkách
MFK Dukla Banská Bystrica hľadá organizátorov majstrovských zápasov, stevardov, usporiadateľov i predajcov vstupeniek, mužov i ženy. A to na dlhodobú spoluprácu za finančnú odmenu.

Banskobystrický futbalový klub musí dlhodobo zabezpečovať organizáciu majstrovských domácich ligových zápasov nášho mužstva na Štiavničkách a k tomu potrebuje dostatočný počet ľudí, ktorí budú kontrolovať vstupenky, usmerňovať ľudí, zaujmú miesto pri bránach, v okolí hracej plochy, či v útrobách štadiónu. Potrebujeme organizátorov na viaceré úlohy a pozície vrátane predaja vstupeniek.

Práca sa viaže na čas počas každého domáceho ligového stretnutia MFK Dukla Banská Bystrica v trvaní päť hodín. Hľadáme zodpovedných a svedomitých spolupracovníkov. Záujemcovia sa môžu hlásiť na email nášho technického riaditeľa klubu a zároveň bezpečnostného a ISSF manažéra Ivana Šimkaivan.simko@mfkdukla.sk ako aj priamo na jeho telefónne číslo +421 910 110 709.

„Aj ja som začal ako radový usporiadateľ vo veste na zápasoch futbalovej Dukly pred siedmimi až ôsmimi rokmi. Dnes som členom vedenia klubu ako technický riaditeľ a bezpečnostný manažér. Verím, že noví záujemcovia sa odhodlajú na túto prácu. Je to pre nich možnosť dostať sa bližšie k nášmu klubu, i keď nie sú futbalisti, ale nám fandia. Môžu sa tak spolupodieľať na organizácii zápasov a stať sa súčasťou Dukly,“

- uviedol pre náš klubový web Ivan Šimko.

na fotografii Ivan Šimko

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Žiaci

Štrnástka Dukly dokázala zvíťaziť v Košiciach

Čítať viac
Žiaci

Duklisti v žiackych kategóriách vyhrali, zakopla iba U13-ka

Čítať viac
A tím

V chladnom počasí pre MFK Dukla studená prehra

Čítať viac
A tím

Na Štiavničkách sme zdolali aj Podbrezovú v derby súboji o čelo 2. ligy

Čítať viac
Žiaci

Starší žiaci sa v príprave otestovali so silným Trenčínom

Čítať viac
Dorast

Dorastenci tesne podľahli Trnave, nedali jej gól

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem