Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Info k akreditáciám. Vstupenky opäť v predpredaji!
A tím / MFK Dukla / 25.06.2020

Info k akreditáciám. Vstupenky opäť v predpredaji!

Info k akreditáciám. Vstupenky opäť v predpredaji!
Aj stretnutie 3.kola nadstavby druhej ligy je poznačené prísnymi bezpečnostnými opatreniami, z čoho vyplýva usporiadanie športového podujatia s účasťou maximálne 500 ľudí.

VSTUPENKY

Do predaja sa však 500 lístkov ani zďaleka nedostane. 'V spomínanej maximálnej možnej účasti sú však zahrnutí aj samotní aktéri a teda hráči, funkcionári, rozhodcovia, technickí pracovníci a tak ďalej. Po odrátaní týchto osôb, ako aj permanentkárov, ktorým samozrejme umožníme voľný vstup, nám zostáva už len necelých 350 lístkov, ktoré môžeme dať do voľného predaja', uviedol PR manažér klubu Ivan Šimko ešte pred začiatkom nadstavby.

Klub dňa 26.júna spúšťa predpredaj vstupeniek na stretnutie MFK Dukla — MFK Skalica, ktorý má výkop v sobotu o 17:00 vo Zvolene. MFK Dukla Banská Bystrica spoločne s partnermi dohodol nasledovné predajné miesta.

Footbal Centre, Námestie Ľudovíta Štúra — tvorené od 10:00 do 17:00

Penzión a reštaurácia ŠK Kremnička— otvorené od 7:00 do 15:00

Na obidvoch predajných miestach je k dispozícii po 100 kusov vstupeniek, zvyšné budú v predaji na štadióne vo Zvolene v sobotu od 15:00.

Ceny vstupeniek:

Deti do 15 rokov: 1€

Osoby nad 15 rokov: 5€

Držitelia permanentiek budú mať umožnený voľný vstup na stretnutie

AKREDITÁCIE

Žiadosti o udelenie akreditácií zasielajte mailom na adresu: simko.ivo@gmail.com

V žiadosti o udelenie akreditácie uveďte svoje meno, priezvisko, funkciu akú v zápase budete vykonávať, názov spoločnosti, ktorú zastupujete a aj informáciu o tom, či budete požadovať miesto na tribúne s pracovným stolíkom.

Príklad:

Ivan Šimko, fotograf, Dukla foto a.s., nepotrebujem miesto - fotím spoza brány

Fotografom odporúčame priniesť si vlastnú zelenú vestu.

V zmysle manuálu organizácie stretnutí II. ligy v nadväznosti na opatrenia súvisiace s COVID-19 dávame do pozornosti fakt, že press miestnosť ako aj mixzóna zostávajú zatvorené.