Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Július Nôta v Dukle do leta 2022
A tím / Miroslav Čief / 17.06.2020

Július Nôta v Dukle do leta 2022

Július Nôta v Dukle do leta 2022
Manažment MFK Dukla Banská Bystrica ocenil progres a výkonnosť brankára Júliusa Nôtu a krátko pred začiatkom jarnej časti druholigovej súťaže s ním podpísal profesionálny hráčsky kontrakt s platnosťou do konca sezóny 2021/2022.


Július Nôta (ročník 1999), je rodákom z Rimavskej Soboty. Aktuálne je jednotkou medzi tromi žrďami v MFK Dukla, v druholigovej sezóne si pripísal 19 štartov, v ktorých inkasoval 19 gólov a aj vďaka jeho spoľahlivým výkonom sme štartovali skrátenú nadstavbovú časť súťaže v pozícii lídra.


K podpisu hráčskeho kontraktu sa vyjadril nasledovne: „Som šťastný za túto príležitosť, že som mohol podpísať svoj prvý profesionálny kontrakt. Som vďačný klubu aj trénerom. Znamená to pre mňa motiváciu ďalej na sebe pracovať a zlepšovať sa na každom jednom tréningu.“

V meste pod Urpínom je šťastný a spolu s tímom verí v úspech. Najlepšie už v aktuálnej sezóne. „V Dukle mám výborné podmienky pre môj futbalový rozvoj a pre mňa ako mladého hráča je to to najdôležitejšie. Klub vnímam ako najlepšie miesto pre môj ďalší futbalový rast. Potešili ma výkony celého tímu v jesennej časti, kde sme bojovali jeden za druhého ako tím. Chceme v tom pokračovať aj v prebiehajúcej nadstavbe a dosiahnuť úspech. Sme super partia. Som rád, že som jej súčasťou,“ poznamenal.


Júliusovi Nôtovi prajeme v drese MFK Dukla Banská Bystrica veľa šťastia a športových úspechov!