• MFK Dukla B. Bystrica - MFK Zemplín Michalovce 1:2 /0:1/
A tím / MFK Dukla / 14.01.2023

MFK Dukla B. Bystrica - MFK Zemplín Michalovce 1:2 /0:1/

12.00 h., Tatranská Lomnica

MFK Dukla B.Bystrica I.polčas: Hruška Uhrinčať, Kupčík, Prikryl Richtárech, Pišoja, Köröš, Slávik, Jackuliak Franko, Rymarenko

MFK Dukla B.Bystrica II.polčas: Baláž — Migaľa, Uhrinčať, Willwéber — Káčerík, Richtárech /56. Hanes/, Pišoja, Faško, Záhumenský — Rymarenko, Franko /56. Demian/

MFK Zemplín Michalovce: Száraz Magda, Štětka, Ceklič, Sova, Peňa, Njie, Vaško, Jánošík, Kanu, Matta

Náhradníci: Kožuchar – Kotula, Buhaj, Volanakis, Holp, Slebodník, Šimamura, Petrík, Záhradník, Issa.

Skóre stretnutia otvorili už v 8. minúte hráči Michaloviec, a to zásluhou Lukáša Jánošíka. Naši chlapci mohli vyrovnať v 44. minúte po faule na Matúša Köröša v pokutovom území, no Martin Rymarenko nepremenil pokutový kop. Prvopolčasová herná prevaha Dukly však stroskotala na nepremieňaní šancí.  Zemplínčanom vyšiel aj úvod druhého polčasu, keď Issa zvýšil na 2:0. V 75. minúte Záhumenský z dobrej pozície strieľal mimo brány Michaloviec.  Hráčom Dukly sa podarilo už len skorigovať na konečných 1:2 z ich pohľadu, keď sa v 82. minúte strelecky presadil Michal Faško.

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŽP Šport Podbrezová sú v predaji

Depetris po Trnave: Výhra svedčí o sile kabíny, všetci si navzájom prajeme

Dukla odštartovala prípravu aj s Róbertom Polievkom

Sumár mládeže: Potešila nás najmä sedemnástka, trinástka vyhrala v Kysuckom Novom Meste