Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Na posledný zápas s MŠK Žilina s voľným vstupom a vianočným darčekom od predstavenstva klubu
A tím / MFK Dukla / 10.12.2023

Na posledný zápas s MŠK Žilina s voľným vstupom a vianočným darčekom od predstavenstva klubu

VSTUP ZADARMO: Príď podporiť na posledný zápas jesennej časti našich Duklistov!

VSTUP ZADARMO: Príď podporiť na posledný zápas jesennej časti našich Duklistov!

S blížiacim sa koncom roka sa blíži aj koniec jesennej futbalovej časti, ktorú naši Duklisti zavŕšia futbalovým sviatkom. MFK Dukla Banská Bystrica vyzve svojho odvekého rivala, MŠK Žilina, v zápase, ktorý sa uskutoční 16. decembra o 15:00 na Štiavničkách.

Predseda predstavenstva MFK Dukla, Peter Krnáč, sa pri tejto príležitosti nezabúda poďakovať za  podporu všetkým skalným: 'Touto cestou by som sa chcel poďakovať za celoročnú podporu verných fanúšikov nášho milovaného klubu, a aj za to, že našim chlapcom vytvárajú peknú futbalovú atmosféru nielen u nás, ale aj na štadiónoch našich súperov,' hovorí majiteľ klubu a rovnako prekvapuje špeciálnym darčekom – „Rozhodli sme sa, že vstup na štadión na poslednom zápase bude pre všetkých priaznivcov futbalu ZADARMO,“ zdôrazňuje. To však nie je jediný darček – fanúšikovia si môžu pochutiť zadarmo aj na vianočnom punči a čaji. Podávať sa bude aj kapustnica.

Preto neváhajte, príďte podporiť našich Duklistov a užiť si nielen zápas, ale aj atmosféru, ktorú veríme spoločne vytvoríme ako verní fanúšikovia. Poďme spolu zakončiť tento futbalový rok silným a hrdým spôsobom! Dukla do toho!

Vzhľadom na aktuálne počasie bude otvorená len hlavná krytá tribúna, tak ako tomu bolo aj v prípade zápasu v DAC. Permanentkári budú mať svoje miesta aj naďalej rezervované.

Mediálnym partnerom tohto zápasu je spoločnosť PYROBOSS s. r. o. v Banskej Bystrici. Od roku 2005 je Pyroboss symbolom spoľahlivosti a odbornosti nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.