A tím / MFK Dukla (PR) / 12.11.2021

Nehráme ani so Skalicou

Nehráme ani so Skalicou
Riadiaci orgán 2. futbalovej ligy na základe našej žiadosti rozhodol o odložení sobotňajšieho zápasu MFK Dukla Banská Bystrica – MFK Skalica. Zdravotná situácia v našom tíme je totiž naďalej vážna.

Sobotňajší zápas 17. kola druhej futbalovej ligy medzi našou banskobystrickou Duklou a MFK Skalica sa neuskutoční v pôvodnom termíne 13. novembra. Prekladáme napokon aj tento duel. Bližšie dôvody ozrejmuje generálny manažér MFK Dukla Milan Smädo:  

„Prišlo k rozumnému rozhodnutiu na základe zdravotného stavu hráčov. Ďakujeme riadiacemu orgánu za ústretovosť pri posudzovaní našej žiadosti. Veríme, že sa so súpermi Skalica, Rohožník a Námestovo stretneme v čestných bojoch o druholigové body. Chceme byť rovnocenným súperom týmto mužstvám a hlavne potrebujeme byť fit. “

Pred dvoma týždňami, t. j. v sobotu 30. októbra sme mali odohrať druhý súťažný zápas na zrenovovaných banskobystrických Štiavničkách s Rohožníkom. Žiaľ, nemohli sme ho hrať, pretože sa až deväť našich futbalistov ocitlo v karanténe v rámci nariadených protipandemických opatrení Úradom verejného zdravotníctva. Žiaľ objavili sa postupne i ďalšie nové prípady v bystrickom mužstve (hráči a realizačný tím), takže z dôvodu pokračujúcich karanténnych opatrení sa odložil aj druholigový duel 16. kola s Námestovom. Zdravotná situácia v našom tíme ešte nie je ani dnes uspokojivá, čo potvrdzujú lekári a hygienici v dokumentácii, ktorú sme priložili k našej žiadosti. Aj preto stretnutie 17. kola so Skalicou bolo potrebné odložiť. Predpokladáme, že na najbližší zápas by sme mohli nastúpiť až 20. novembra. O programe troch dohrávkach jesennej časti s Rohožníkom, Námestovom a Skalicou vás budeme v najbližších dňoch informovať.


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Trénerský trojlístok, ktorý miluje futbal vie, že Messi a Ronaldo hrať nebudú...

Čítať viac
A tím

Za stáleho dažďa pod reflektormi kvalitný futbal dvoch rozdielnych polčasov

Čítať viac
A tím

Naštartuje nás znovu Podbrezová?

Čítať viac
Dorast

Veľmi dobrá hra i efektivita - gólový prídel pre Senicu

Čítať viac
Žiaci

Tesné prehry starších žiakov so Žilinou

Čítať viac
Dorast

O výsledku rozhodla ďalšia penalta proti MFK Dukla

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem