A tím / Jozef Ivan / 21.06.2020

Ohlasy po zápase v Poprade

Foto: Samo Telúch

Foto: Samo Telúch

Jaroslav Belejčák, tréner FK Poprad: „Rozdiel bol v kvalite a v našom naivnom prístupe k tomuto zápasu najmä v prvom polčase. Banská Bystrica ukázala, že je kvalitné mužstvo a my sme im veľa dovolili. Hlavný rozdiel bol v osobných súbojoch v ktorých Bystrica dominovala Dúfam, že sa mladí hráči z toho poučia, naberú skúsenosti a my ideme ďalej“


Ján Malec, kapitán FK Poprad: “Banská Bystrica mala v kádri svoju kvalitu. Niektoré góly sme dostali veľmi ľahko. I keď máme mladý mančaft, to by sa nám stávať nemalo. Musíme sa jednoducho takýchto chýb vyvarovať. Naši hráči majú pred sebou ešte veľa zápasov. Ten dnešný nech im slúži nato, aby sa z každej chybičky, či už bola gólová alebo nie poučili“

Stanislav Varga, tréner MFK Dukla: „Bolo vidieť, že proti nám nastúpilo mladé mužstvo.-Ja som chlapcov nabádal, aby až do konca išli na doraz preto, že máme v nohách málo zápasov a chýba nám zápasová prax. Je to dôležité víťazstvo, ale ja si myslím, že o prvenstvo a účasť v baráži sa bude bojovať až do posledného kola.“

Matej Starší, strelec 2 gólov MFK:“ Pre nás je v podstate teraz už každý zápas také finále. Musíme hrať naplno od prvej do deväťdesiatej minúty .Dnes sa nám to darilo. Dali sme rýchle góly a už za polčas bolo prakticky rozhodnuté. Možno je to pre Poprad kruté, ale tí mladí chalani sa z toho môžu poučiť a v budúcnosti z toho vyťažia“.

Lukáš Migaľa, /MFK Dukla/,jeden z najlepších hráčov na ihrisku: “Dôležitý bol vstup do zápasu. Podarilo sa nám streliť rýchlo gól a do polčasu sme pridali ďalšie tri. Cez polčas nás tréneri nabádali, aby sme sa snažili hrať svoju hru, nič nepodcenili, každý jeden súboj išli na doraz. To sa nám vyplatilo lebo v druhom polčase sme pridali ďalšie góly. Myslím, že Poprad hral veľmi sympaticky. Je to mladé behavé mužstvo.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Dnes vo Zvolene privítame MFK Skalica

Čítať viac
A tím

Padol verdikt SFZ o našej pozícii, bude sa meniť súťažný poriadok

Čítať viac
A tím

Ružomberok prestrieľala U12-ka, remizovala U14-ka

Čítať viac
A tím

So Šamorínom sme vo Zvolene znovu remizovali 1:1

Čítať viac
A tím

Góly, body, úsmevy a dymová clona

Čítať viac
Žiaci

S Pohroním tri naše žiacke tímy bodovali, dva zvíťazili

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem