• Aktuality
  • Povedali po zápase MFK Dukla Banská Bystrica-MFK Skalica
A tím / Jozef Ivan / 28.06.2020

Povedali po zápase MFK Dukla Banská Bystrica-MFK Skalica

Foto: Samo Telúch

Foto: Samo Telúch

Stanislav Varga ,tréner MFK Dukla: “Myslím si, že môžeme byť spokojní. Vyhrali sme nad silným a fyzicky veľmi zdatným súperom. Všetci traja útočníci Skalice, ktorí boli vpredu ukázali svoju silu a mali sme s nimi dosť problémov pri hlavičkových súbojoch. Som rád, že sa zase ukázala morálka tohto mužstva. Bolo horúco, takže tie podmienky boli také aké boli. Určite ani jedno z týchto mužstiev nemá kondíciu na rozdávanie. Som rád, že Laksík aj Polievka dali góly.“ Jozef Kostelník ,tréner MFK Skalica:“ Bystrica dnes ukázala svoju kvalitu. My sme sa im to snažili dnes znepríjemniť. Prvý polčas sa nám to darilo. V druhom polčase sme dostali dva lacné góly a už to bola pre naše novo tvoriace sa mužstvo záťaž dostať sa znovu do zápasu“.

Ján Nosko,obranca MFK::“Prvý polčas sme nezačali dobre. .Pripravovali sme sa na niečo iné. .Niektoré veci nám nevychádzali. Skalica nás zaskočila, napádali nás trošku vyššie a náš kombinačný futbal nám podľa predstáv nevychádzal. Cez polčas sme si niečo povedali. Padlo to na úrodnú pôdu. Dali sme prvý gól Laksíkom- ,veľmi pekný, potom druhý pridal Robo Polievka a mali sme hru v druhom polčase pod kontrolou a tak sme radi za víťazstvo.

Viktor Tóth :'Myslím si, že celý zápas sme boli lepším mužstvom .Zo začiatku nám chýbalo niektoré veci dotiahnuť do konca. Báli sme sa zobrať zodpovednosť na seba. Každý to nechával na toho druhého. .Báli sme sa ,že spravíme chybu .Nakoniec sme hrali trpezlivo a dosiahli sme to, čo sme chceli. Dali sme dva góly a nakoniec ich mohlo byť i viac.. Sme vďačný za víťazstvo. Pozeráme na Dubnicu, nejdeme oslavovať a verím, že to dopadne dobre'.

Martin Nagy, kapitán MFK Skalica: 'Myslím, že prvý polčas bol vyrovnaný .Nejaké primárne príležitosti mala tak Bystrica ako i my. Druhý polčas bola Bystrica trošku lepšia, my sme dostali pomerne dva lacné góly a potom to už bolo tak, že sme sa do nejakých vyložených šancí nedostali'.

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Povedali po zápase FK Petržalka – MFK Dukla Banská Bystrica 1:1 (0:1) dňa 6. decembra 2020

Čítať viac
Dorast

Sumár mládeže: Sedemnástka zdolala Michalovce, darilo sa aj dievčatám

Čítať viac
A tím

Vitaj v srdci Slovenska, Andrija

Čítať viac
A tím

Vstupenky na zápas MFK Dukla BB - ŽP Šport Podbrezová sú v predaji

Čítať viac
Ženy

Juniorky Dukly pokorili Jupie, ženy vzdorovali vedúcemu Slovanu

Čítať viac
Dorast

Program a výsledky mládežníckych tímov v týždni od 3.4 do 9.4.2023

Čítať viac