Pozastavený tréningový proces mládeže

MFK Dukla Banská Bystrica plne rešpektuje rozhodnutie SFZ ako aj rozhodnutie krízového štábu prezentované premiérom Petrom Pellegrinim dňa 09.marca 2020 súvisiace so šírením Koronavírusu (COVID-19).
Pozastavený tréningový proces mládeže

Na základe rozhodnutia vedenia MFK Dukla Banská Bystrica z dôvodu prevencie a ochrany zdravia členov MFK Dukla rušíme tréningový proces mládeže minimálne do pondelka 16.marca.2020, kedy opäť prebehne porada trénerov všetkých mužstiev a vedenia MFK Dukla Banská Bystrica.

Zároveň oznamujeme fanúšikom, že všetky súťažné stretnutia A-tímu ako aj celej mládeže naplánované do 22.marca sú odložené na neurčito.

O prípadnej zmene situácie vás budeme včas informovať.

Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť na stránke Nastavenie súkromia.
Rozumiem