• Aktuality
  • Príďte na domáci zápas s Ružomberkom a pomôžte Dukle atakovať prvú priečku!
A tím / MFK Dukla / 31.08.2023

Príďte na domáci zápas s Ružomberkom a pomôžte Dukle atakovať prvú priečku!

Radosť po víťaznom zápase so Skalicou.

Radosť po víťaznom zápase so Skalicou.

Pozvánka na ďalší futbalový zápas nemôže byť lepšia! Po úspešnej sérii víťazstiev, vrátane poslednej výhry nad DAC Dunajská Streda 2:1 sú DUKLISTI pripravení pripísať si ďalšie tri body. A vy, fanúšikovia im v tom môžete pomôcť nielen vypredaným štadiónom!

Už zajtra, 1.septembra nás čaká ďalší dôležitý domáci zápas s MFK Ružomberok, ktorého výkop je o 17:30 na Štavniačkách! Príďte podporiť našich Duklistov a vytvorte pre nich nezabudnuteľnú atmosféru. 

ONLINE LÍSTKOK KÚPIŠ AJ S ASISTENČNOU SLUŽBOU 

Nakoľko sa vedenie MFK Dukla rozhodlo ísť digitálnou cestou a ruka v ruke s ekológiou, využite možnosť zakúpiť si expresne rýchlo a bez problémov ONLINE lístok tu, ktorý si môžete uložiť priamo v mobile. Každý lístok má v sebe QR kód, ktorý stačí priložiť k nášmu novému operačnému systému čítačiek pri vstupe na štadión. Ak potrebujete pomôcť so zakúpením lístkov, na štadióne pred pokladňami sa bude nachádzať naša ASISTENČNÁ SLUŽBA s hosteskami v našich dresoch, ktoré vám ochotne poradia a pomôžu s akýmkoľvek problémom so vstupenkami na zápas. 

NOVÉ PRODUKTY VO FAN SHOPE 

Okrem toho máme pre vás pripravený stánok s FAN SHOPOM, kde si môžete zakúpiť okrem dresov, tričiek, mikín či šiltoviek aj NOVÉ PRODUKTY ako kľúčenky, nálepky, vlajky, či plagáty A-mužstva s podpismi všetkých hráčov.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE O IPHONE!

Ešte stále sa máte možnosť zapojiť aj do súťaže o nový IPHONE. Ako? Stačí ak si zakúpiš zľavnenú PERMANENTKU na celú sezónu, ceny jednotlivých zľavnených permanientiek nájdeš tu. Meno štastného výhercu sa dozviete zajtra v rámci polčasovej prestávky. 

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

1.FC Tatran Prešov - MFK Dukla B.Bystrica 2:3 /1:2/

Čítať viac
A tím

Prvá výhrá v sezóne, na východe dominantný výkon Dukly

Čítať viac
A tím

Polievka dohrá sezónu v MFK Dukla B.Bystrica !

Čítať viac
Žiaci

Mladší žiaci Dukly nedali v derby šancu Podbrezovej

Čítať viac
A tím

Preview: V Skalici nás čaká iný zápas ako v Námestove

Čítať viac
A tím

Ženy s prvou prehrou, doma nestačili na Ružomberčanky

Čítať viac