• Príďte na domáci zápas s Ružomberkom a pomôžte Dukle atakovať prvú priečku!
A tím / MFK Dukla / 31.08.2023

Príďte na domáci zápas s Ružomberkom a pomôžte Dukle atakovať prvú priečku!

Radosť po víťaznom zápase so Skalicou.

Pozvánka na ďalší futbalový zápas nemôže byť lepšia! Po úspešnej sérii víťazstiev, vrátane poslednej výhry nad DAC Dunajská Streda 2:1 sú DUKLISTI pripravení pripísať si ďalšie tri body. A vy, fanúšikovia im v tom môžete pomôcť nielen vypredaným štadiónom!

Už zajtra, 1.septembra nás čaká ďalší dôležitý domáci zápas s MFK Ružomberok, ktorého výkop je o 17:30 na Štavniačkách! Príďte podporiť našich Duklistov a vytvorte pre nich nezabudnuteľnú atmosféru.

ONLINE LÍSTKOK KÚPIŠ AJ S ASISTENČNOU SLUŽBOU

Nakoľko sa vedenie MFK Dukla rozhodlo ísť digitálnou cestou a ruka v ruke s ekológiou, využite možnosť zakúpiť si expresne rýchlo a bez problémov ONLINE lístok tu, ktorý si môžete uložiť priamo v mobile. Každý lístok má v sebe QR kód, ktorý stačí priložiť k nášmu novému operačnému systému čítačiek pri vstupe na štadión. Ak potrebujete pomôcť so zakúpením lístkov, na štadióne pred pokladňami sa bude nachádzať naša ASISTENČNÁ SLUŽBA s hosteskami v našich dresoch, ktoré vám ochotne poradia a pomôžu s akýmkoľvek problémom so vstupenkami na zápas.

NOVÉ PRODUKTY VO FAN SHOPE

Okrem toho máme pre vás pripravený stánok s FAN SHOPOM, kde si môžete zakúpiť okrem dresov, tričiek, mikín či šiltoviek aj NOVÉ PRODUKTY ako kľúčenky, nálepky, vlajky, či plagáty A-mužstva s podpismi všetkých hráčov.

ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE O IPHONE!

Ešte stále sa máte možnosť zapojiť aj do súťaže o nový IPHONE. Ako? Stačí ak si zakúpiš zľavnenú PERMANENTKU na celú sezónu, ceny jednotlivých zľavnených permanientiek nájdeš tu. Meno štastného výhercu sa dozviete zajtra v rámci polčasovej prestávky.

Povedali po zápase MFK Dukla – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 4:4 (4:3) dňa 19.9.2020