• Aktuality
  • Prvé dávky vitamínov dostali žiaci, budú aj nové dresy
Žiaci / MFK Dukla (PR) / 20.07.2021

Prvé dávky vitamínov dostali žiaci, budú aj nové dresy

Odovzdávanie vitamínov žiakom (P. Chytílek)

Odovzdávanie vitamínov žiakom (P. Chytílek)

Mládežnícke tímy MFK Dukla Banská Bystrica sa vďaka nášmu sponzorovi VULM môžu tešiť z vitamínov, ktoré dostali a sú podporným nástrojom k ich príprave a výkonom na ihrisku. Postupne dostávajú aj tréningové a vychádzkové oblečenie a v najbližších dňoch dorazia aj nové jednotné dresy.

Vedenie MFK Dukla Banská Bystrica kladie dôraz na zdravý vývoj mládeže. Aj preto ho teší podpora sponzora VULM. Ide o modernú a dynamicky sa rozvíjajúcu slovenskú farmaceutická spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície, know-how, výskumnú, vývojovú a výrobnú činnosť Výskumného ústavu liečiv Modra založeného už v roku 1972. Naši mládežníci v klube vďaka tejto firme dostali podporu vo forme viacerých dôležitých vitamínov.

„Všetci naši žiaci a dorastenci v Dukle postupne dostanú od nášho sponzora Magnesium B6, Céčko a B komplex. Športovci podávajú výkony a potrebujú nejakým spôsobom doplniť obsah stravy o vitamíny. Našťastie nám s tým dokáže sponzor klubu pomôcť. Za nemalú sumu nám dodal spomínané vitamíny, prišlo jedno veľké auto s desiatkami krabíc, ide o vysokú hodnotu, za čo spoločnosti VULM veľmi pekne ďakujeme. Je to ďalší benefit pre našich hráčov, respektíve ich rodičov, keďže tieto vitamínové doplnky dostali zadarmo,“

- uviedol športový riaditeľ mládeže MFK Dukla Banská Bystrica Richard Rubint, ktorého teší, že mládež dostane okrem nového tréningového a vychádzkového oblečenia aj nové jednotné dresy:

„Klub sa k tomu postavil veľmi zodpovedne a pragmaticky, pretože doterajšie oblečenie už nevyhovovalo naším nárokom a potrebám. Od kategórie U 12 budú všetci oblečení rovnako. Budú mať nové dresy, takisto tréningové i vychádzkové oblečenie. Naozaj budú naši mládežníci aj navonok pôsobiť veľmi pekne. Dúfam, že to tak bude i na ihrisku, myslím tým samozrejme výkon.“

Výkony našich žiackych a dorasteneckých tímov budeme podrobnejšie mapovať a prinášať vám nielen výsledky, ale aj postrehy trénerov na našej klubovej webovej stránke.

Odkaz na stránku nášho sponzora: http://vulm.sk/sk

FOTOGALÉRIA (Patrik Chytílek):

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
Žiaci

Nad ´Ružou´ vyhrala U12-ka, remizovala U14-ka, žiačky zdolali P. Bystricu

Čítať viac
A tím

Duklistky v prvej lige doma jasne zdolali Trenčín

Čítať viac
A tím

Futbal vie byť výsledkami krutý, tvrdí Dušan Tóth

Čítať viac
A tím

MFK Dukla s dôležitým víťazstvom a 3 bodmi zo Šamorína

Čítať viac
Ženy

Ženy po prvýkrát zdolali Ružomberok, už sú štvrté

Čítať viac
A tím

O výsledku zápasu v Petržalke rozhodli nepremenené šance Dukly

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem