• Aktuality
  • Prvé dávky vitamínov dostali žiaci, budú aj nové dresy
Žiaci / MFK Dukla (PR) / 20.07.2021

Prvé dávky vitamínov dostali žiaci, budú aj nové dresy

Odovzdávanie vitamínov žiakom (P. Chytílek)
Mládežnícke tímy MFK Dukla Banská Bystrica sa vďaka nášmu sponzorovi VULM môžu tešiť z vitamínov, ktoré dostali a sú podporným nástrojom k ich príprave a výkonom na ihrisku. Postupne dostávajú aj tréningové a vychádzkové oblečenie a v najbližších dňoch dorazia aj nové jednotné dresy.

Vedenie MFK Dukla Banská Bystrica kladie dôraz na zdravý vývoj mládeže. Aj preto ho teší podpora sponzora VULM. Ide o modernú a dynamicky sa rozvíjajúcu slovenskú farmaceutická spoločnosť, ktorá nadväzuje na dlhoročné tradície, know-how, výskumnú, vývojovú a výrobnú činnosť Výskumného ústavu liečiv Modra založeného už v roku 1972. Naši mládežníci v klube vďaka tejto firme dostali podporu vo forme viacerých dôležitých vitamínov.

„Všetci naši žiaci a dorastenci v Dukle postupne dostanú od nášho sponzora Magnesium B6, Céčko a B komplex. Športovci podávajú výkony a potrebujú nejakým spôsobom doplniť obsah stravy o vitamíny. Našťastie nám s tým dokáže sponzor klubu pomôcť. Za nemalú sumu nám dodal spomínané vitamíny, prišlo jedno veľké auto s desiatkami krabíc, ide o vysokú hodnotu, za čo spoločnosti VULM veľmi pekne ďakujeme. Je to ďalší benefit pre našich hráčov, respektíve ich rodičov, keďže tieto vitamínové doplnky dostali zadarmo,“

- uviedol športový riaditeľ mládeže MFK Dukla Banská Bystrica Richard Rubint, ktorého teší, že mládež dostane okrem nového tréningového a vychádzkového oblečenia aj nové jednotné dresy:

„Klub sa k tomu postavil veľmi zodpovedne a pragmaticky, pretože doterajšie oblečenie už nevyhovovalo naším nárokom a potrebám. Od kategórie U 12 budú všetci oblečení rovnako. Budú mať nové dresy, takisto tréningové i vychádzkové oblečenie. Naozaj budú naši mládežníci aj navonok pôsobiť veľmi pekne. Dúfam, že to tak bude i na ihrisku, myslím tým samozrejme výkon.“

Výkony našich žiackych a dorasteneckých tímov budeme podrobnejšie mapovať a prinášať vám nielen výsledky, ale aj postrehy trénerov na našej klubovej webovej stránke.

Odkaz na stránku nášho sponzora: http://vulm.sk/sk

FOTOGALÉRIA (Patrik Chytílek):

Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

V Žiari nad Hronom s Trebišovom + organizačné info

Čítať viac
A tím

Prvý polčas v réžii MFK Dukla, za desať minút druhého polčasu krutá prehra

Čítať viac
A tím

Návrat k prvému súboju sezóny 2020/2021 s najväčším minulosezónnym súperom FK Dubnica, ktorý sa niesol v Dubnici v priateľskej atmosfére

Čítať viac
A tím

Povedali po zápase MFK Dukla Banská Bystrica-MFK Skalica

Čítať viac
A tím

Druhá liga pokračuje, odohráme 4 zápasy

Čítať viac
A tím

MFK Dukla opäť jasne dominoval v Poprade

Čítať viac
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch.
Rozumiem