Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Spustili sme predaj vstupeniek na sobotňajší duel s Trnavou
A tím / MFK Dukla (PR) / 04.10.2022

Spustili sme predaj vstupeniek na sobotňajší duel s Trnavou

Spustili sme predaj vstupeniek na sobotňajší duel s Trnavou
Od dnes je spustený online predaj vstupeniek na stretnutie 13. kola Fortuna ligy MFK Dukla B. Bystrica – FC Spartak Trnava, ktorý sa bude hrať v sobotu o 18.00 h. na našom štadióne Štiavničky.

Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link – VSTUPENKY MFK DUKLA.

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eur. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión.

Fyzický predpredaj vstupeniek bude prebiehať tradične pred stretnutím v piatok 7. októbra od 16:15 do 19:15 hod. na štadióne SNP Štiavničky (pokladňa od Europa SC) a v deň zápasu budú od 16:00 hodiny otvorené 4 pokladne (od Europa SC) a 2 pokladne (od Plavárne).

Tešiť sa môžete aj na TOMBOLU a hodnotné ceny, hlavnou výhrou bude LCD televízor Samsung.

Zavíta k nám aj súťaž #30tisicovka a súťažiaci  sa môžu registrovať prostredníctvom webovej stránky : https://www.fortunaliga.sk/30tisicovka

Z online registrácie sú vyžrebovaní 2 súťažiaci, ktorí sú pozvaní na zápas zdarma a môžu si ho pozrieť na živo. Z offline registrácie bude vyžrebovaný posledný, tretí, súťažiaci.