Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • Utorok 7.2 o 16.00 h., Slovnaft Cup: Kúp si lístok online a príď povzbudiť našu Duklu
A tím / MFK Dukla / 31.01.2023

Utorok 7.2 o 16.00 h., Slovnaft Cup: Kúp si lístok online a príď povzbudiť našu Duklu

Utorok 7.2 o 16.00 h., Slovnaft Cup: Kúp si lístok online a príď povzbudiť našu Duklu
Lístky na utorňajší zápas Slovnaft Cupu MFK Dukla B.Bystrica - ŠK Slovan BA sú v predaji, držitelia permanentiek majú vstup voľný

Online predaj vstupeniek na stretnutie osemfinále Slovnaft Cup-u. kola MFK Dukla B. Bystrica – ŠK Slovan Bratislava, ktorý sa bude hrať v utorok 7. februára o 16.00 h. na našom štadióne SNP Štiavničky je spustený.

Na štadióne budú vzhľadom na aktuálnu poveternostnú  situáciu otvorené tieto sektory: hlavná tribúna všetky sektory / A1, A2, A3 /, nekryté tribúny len sektory E1,E2, E3, E4 , vstup v smere od brány borcov, F1 /fanklub MFK Dukla BB/ a C1 /sektor hostí/


Vstupenky, ktoré si fyzické a právnické osoby zakúpili online na sobotňajší zápas, budú platné aj na stretnuie, ktoré sa hrá v utorok 7.2.2023

Online predaj: Vstupenky na prestížny duel si môžete zakúpiť online, ponúkame vám priamy link: https://vstupenky.mfkdukla.sk/events/63cfd54481f9020c7c805f03

Cena vstupenky na hlavnú krytú tribúnu je 8 eur, na vedľajšiu nekrytú tribúnu 6 eur. Dôchodcovia nad 65 rokov, deti do 15 rokov a ZŤP si môžu uplatniť zľavu 50 percent.

Zabezpečte si už v predstihu lístok na zápas prostredníctvom online predaja, vyhnete sa tak radom pred pokladňami v deň stretnutia a budete mať väčší komfort pri príchode na štadión.

Držitelia permanentiek majú výhodu, vstup na stretnutie je zahrnutý v cene permanentky, cez turnikety prejdú na svoje miesto s platnou permanentkou na sezónu 2022/23.

Predaj v pokladniach na štadióne.

Fyzický predpredaj deň pred stretnutím v pokladniach na štadióne nebude !!!

V deň stretnutia budú pokladne na štadióne otvorené dve hodiny pred začiatkom zápasu, t.z o 14.00 hod.

Rada pre divákov, ktorí majú vstupenky na krytú tribúnu

Vzhľadom na fakt, že sa pred stretnutiami pri čakaní na prechod cez turnikety na hlavnú tribúnu v smere od parkoviska tvoria rady, prosíme fanúšikov, aby využívali aj turnikety na opačnej strane hlavnej tribúny v smere zo Švermovej ulice. Platí to predovšetkým pre tých, ktorí majú zakúpené vstupenky do sektorov A3 a A2.

Veríme, že si nájdete čas a cestu na štadión, jarnú časť otvárame prestížnym súbojom proti Slovanu a ide o postup do štvrťfinále Slovnaft Cup-u. DUKLA DO TOHO !