• Aktuality
  • V osemfinále pohára si zmeriame sily pravdepodobne so Slovanom Bratislava!
A tím / MFK Dukla (PR) / 27.10.2022

V osemfinále pohára si zmeriame sily pravdepodobne so Slovanom Bratislava!

zo súboja Dukly na Štiavničkách proti Slovanu

zo súboja Dukly na Štiavničkách proti Slovanu

Vo štvrtok 27. októbra sme spoznali dvojice osemfinále 54. ročníka Slovenského pohára – Slovnaft Cupu. Naša Dukla si zmeria sily s jedným z dvojice mužstiev MŠK Tesla Stropkov / ŠK Slovan Bratislava.

V hre o cennú trofej je už iba posledných šestnásť tímov. Na pôde Slovenského futbalového zväzu vyžrebovali vo štvrtok osemfinálové dvojice. Postup si vybojovali prevažne kluby z najvyššej a druhej najvyššej súťaže.

Fortuna ligu zastupujú FC Spartak Trnava, MFK Skalica, MFK Dukla Banská Bystrica, MFK Zemplín Michalovce, FC ViOn Zlaté Moravce, AS Trenčín, MFK Tatran Liptovský Mikuláš a MFK Ružomberok.

Z druhej ligy šancu na trofej živia MŠK Púchov, Spartak Myjava, FC ŠTK 1914 Šamorín, KFC Komárno, FK Humenné a 1.FC Tatran Prešov.

V piatom kole sa predstaví aj jeden zástupca z tretej ligy. Je ním dvanásty tím západnej časti Telovýchovná jednota JEDNOTA Bánová.

Štvrté kolo Slovenského pohára ešte nie je uzavreté, dohrá sa v stredu 9. novembra o 13:00 h. Treťoligista MŠK Tesla Stropkov hostí úradujúceho slovenského majstra ŠK Slovan Bratislava. Ak by Stropkov šokujúco vyhral, zápas proti Banskej Bystrici odohrá doma. V prípade víťazstva Slovana sa bude hrať u nás pod Urpínom.

Náš osemfinálový pohárový duel sa bude hrať pravdepodobne až 15. resp. 16. novembra, v prípade očakávaného postupu bratislavského Slovana u nás na banskobystrických Štiavničkách. O konečnom termíne vás budeme včas informovať.Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Povedali po zápase MŠK Púchov - MFK Dukla 0:3 (0:3) dňa 23.9.2020

Čítať viac
Dorast

Sumár mládeže: Dorasty proti Žiline nebodovali

Čítať viac
A tím

Vstup do druholigovej sezóny plný pozitív

Čítať viac
Dorast

Mládež v akcii aj zahraničí

Čítať viac
A tím

Ľubomír Willwéber a 50 odtieňov defenzívy

Čítať viac
Dorast

Odštartovali dorastenecké súťaže

Čítať viac