Banner MFK Dukla
A tím / MFK Dukla (PR) / 10.12.2021

Vianoce s Duklou

Ľuboš Kupčík, David Depetris a Patrik Prikryl

Ľuboš Kupčík, David Depetris a Patrik Prikryl

Ako trávia Vianoce futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica? Od 16. decembra 2021 do 9. januára 2022 budú naši hráči trénovať individuálne. Vianočné sviatky strávia najmä v kruhu rodiny a najbližších.

Obrancovia MFK Dukla Ľuboš Kupčík, Patrik Prikryl a útočník David Depetris vám v najbližších dňoch prezradia ako budú tráviť sviatočné vianočné dni, aké sú ich tradície, zvyky, či sa tešia na darčeky a čo by na štedrovečernom stole nemalo chýbať. Poodhalia vám aj príbehy, ktoré sa im počas Vianoc stali.

Od pondelka sa máte na čo tešiť. Videá s nimi nájdete na našich sociálnych sieťach (facebook, instagram) ako i našom YouTube kanáli MFK Dukla TV. Nasledujúci deň vám ponúkneme článok s každým jedným zo spomínanej trojice, v ktorom sa dozviete oveľa viac.

A tu je malá ochutnávka. Ľuboš Kupčík takmer nestihol štedrovečernú večeru, keď išiel po svoju starú mamu. Stepoval pri aute dobrú hodinu. Paťo Prikryl hrával na štedrý deň futbal v hale a nebolo to iba o futbale. David Depetris prezradil, čo sa mu stalo na Vianoce v Argentíne, keď úradovalo divoké počasie.

Na Luciu 13. decembra sledujte sociálne siete. Ponúkneme vám prvé z našich videí.

Foto: Patrik Chytilek