• Aktuality
  • Vidíme sa v sobotu, príďte na malý futbalový sviatok
A tím / MFK Dukla (PR) / 12.10.2021

Vidíme sa v sobotu, príďte na malý futbalový sviatok

Vidíme sa v sobotu, príďte na malý futbalový sviatok
Futbalisti MFK Dukla Banská Bystrica sa po dvojročnej odmlke konečne predstavia v ligovom zápolení pred divákmi na štadióne SNP na Štiavničkách. Tento armádny športový stánok totiž prechádzal rozsiahlou rekonštrukciou a počas dvoch rokov sme museli hrávať súťažné stretnutia na iných hracích plochách. V sobotu sa vraciame domov!

Dlhoočakávaná chvíľa nastala. V sobotu 16. októbra môžete našich futbalistov banskobystrickej Dukly povzbudiť priamo v meste pod Urpínom na Štiavničkách. Na hlavný štadión SNP sa vraciame po dvoch rokoch, naposledy sme tam odohrali súťažný duel 2. ligy s Dubnicou 5. októbra 2019 s výsledkom 3:3. Pri návrate späť do domovského stánku chceme vyhrať, proti bude B tím bratislavského Slovana. Samozrejme chceme, aby ste boli nielen dvanástym, ale aj trinástym našim hráčom. Preto príďte futbalistov banskobystrickej Dukly povzbudiť!

Vstupenky na tento duel idú do predpredaja už v piatok 15. októbra, a to do pokladne priamo na Štiavničkách. Otvorená bude od 14.00 do 18.00 hodiny.

V deň zápasu, t. j. v sobotu 16. októbra budú vstupenky v predaji v troch pokladniach štadióna SNP na Štiavničkách od 12.00 hodiny.

Cena vstupeniek pre dospelých na krytú tribúnu je 6 eur, na nekrytú tribúnu 5 eur. K dispozícii budú aj zľavnené lístky pre ženy, deti do 15 rokov a dôchodcov, a to v sume 4 eurá na krytú tribúnu a 3 eurá na nekrytú tribúnu. Do predaja idú už aj permanentky na celú sezónu v hodnote 50 eur.

K lístkom dostanete zdarma aj čísla do tomboly, do ktorej vedenie MFK Dukla v spolupráci so sponzormi pripravilo hodnotné ceny. Prvou bude podpísaný dres Dukly našimi hráčmi, druhou večera v reštaurácii Angels s vybraným hráčom a treťou cenou je poukážka v reštaurácii Angels v hodnote 50 eur. Celkovo máme pripravených osem cien, vyhrať môžete ešte mikiny a šiltovky Adidas s logom MFK Dukla.

Úvodný program na štadióne sa začína o 14.10 hodine, chýbať nebude ani slávnostný výkop. Samotný duel 13. kola druhej futbalovej ligy medzi našou Duklou a Slovanom Bratislava B sa začína o 14.30 hodine. Pre divákov je sprístupnený v režime OTP (očkovaní, testovaní, po prekonaní ochorenia covid-19). Žiaľ v rámci protipandemických opatrení je okres Banská Bystrica v červenej fáze covid automatu, takže na štadióne nebude možný predaj občerstvenia, teda ani nápojov.

Všetci v klube sa na vás tešíme, na našej facebookovej stránkeinstagrame si môžete pozrieť aj motivačné videá a chýbať nebudú ani ďalšie novinky počas stredy až piatka. Fandíme DUKLA DO TOHO!


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Povedali po vypätom zápase FK Železiarne Podbrezová - MFK Dukla 3:4 (2:1) dňa 28.8.2020

Čítať viac
A tím

Gólové hody znamenajúce jeden bod

Čítať viac
A tím

So žiaľom a v zármutku, slová na rozlúčku, s priateľom, trénerom, veliteľom

Čítať viac
A tím

Vyrovnaný zápas v Michalovciach, doplatili sme na chyby a nevyužili šance

Čítať viac
A tím

Zdolali sme húževnatého súpera a o postupe do baráže sa rozhodne v Dubnici

Čítať viac
A tím

Atraktívna #30tisicovka zavíta na náš sobotňajší zápas s Trnavou

Čítať viac