Banner MFK Dukla
  • Aktuality
  • VSTUP na zápas s Trenčínom ZADARMO, Dukla mu dáva iný rozmer
A tím / MFK Dukla / 23.03.2024

VSTUP na zápas s Trenčínom ZADARMO, Dukla mu dáva iný rozmer

VSTUP na zápas s Trenčínom ZADARMO, Dukla mu dáva iný rozmer
Podporte našich Duklistov v najbližšom futbalovom zápase proti AS Trenčín, ktorý sa uskutoční v sobotu, 30. marca o 15:00 na Štiavničkách. Vstup na duel je úplne ZADARMO!

Tento súboj na ihrisku bude nielen športovou udalosťou, ale aj príležitosťou vykonať dobrý skutok. Spoločne s našimi oddanými fanúšikmi sme sa opäť rozhodli zorganizovať charitatívnu zbierku na podporu malej Elizabetky, ktorá bojuje s vážnou chorobou od svojho narodenia.

Elizabetka bojuje so svojím osudom od samého začiatku. Narodila sa v 24. týždni tehotenstva a od prvého roku života ju sprevádza diagnóza detskej mozgovej obrny. Jej každý pokrok je ťažko vybojovaný, no vďaka rehabilitácii, cvičeniam a rôznym terapiám nádejne kráča vpred. Jej matka, viac ako dvadsaťročná fanúšička našej Dukly, s ňou bojuje každý deň, a tak ako samotný klub a hráči sa môžete zapojiť do dobrovoľnej zbierky, ktorá sa bude organizovať pred vstupom na štadión.

Príďte v sobotu na Štiavničky a spojme sily pre túto dobrú vec. Je to nielen príležitosť podporiť naše mužstvo na ihrisku, ale aj príležitosť pomôcť dieťaťu, ktoré to potrebuje. Veríme, že toto pozvanie bude pre vás viac než dostatočnou motiváciou na príchod na štadión.

Tešíme sa na vašu účasť a podporu! Dukla do toho!