Vstupenky sú v predpredaji, permanentky akceptujeme

Stretnutie 1.kola nadstavby druhej ligy je poznačené prísnymi bezpečnostnými opatreniami, z čoho vyplýva aj usporiadanie športového podujatia s účasťou maximálne 500 ľudí.
Vstupenky sú v predpredaji, permanentky akceptujeme

Do predaja sa však 500 lístkov ani zďaleka nedostane. 'V spomínanej maximálnej možnej účasti sú však zahrnutí aj samotní aktéri a teda hráči, funkcionári, rozhodcovia, technickí pracovníci a tak ďalej. Po odrátaní týchto osôb, ako aj permanentkárov, ktorým samozrejme umožníme voľný vstup, nám zostáva už len necelých 350 lístkov, ktoré môžeme dať do voľného predaja', uviedol PR manažér klubu Ivan Šimko.

Klub v dňoch 11.júna 12.júna spúšťa predpredaj vstupeniek na stretnutie MFK Dukla  FK Železiarne Podbrezová, ktorý má výkop v sobotu o 17:00 vo Zvolene. MFK Dukla Banská Bystrica spoločne s partnermi dohodol nasledovné predajné miesta.

Footbal Centre, Námestie Ľudovíta Štúra tvorené od 10:00 do 17:00

Penzión a reštaurácia ŠK Kremnička otvorené od 7:00 do 15:00

Na obidvoch predajných miestach je k dispozícii po 100 kusov vstupeniek, zvyšné budú v predaji na štadióne vo Zvolene v sobotu od 15:00.

Ceny vstupeniek:

Deti do 15 rokov: 1€

Osoby nad 15 rokov: 3€

Držitelia permanentiek budú mať umožnený voľný vstup na stretnutie

1/4
Na správne fungovanie webovej stránky, prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte aj s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe pre zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a v reklamných sieťach na ďalších weboch. Personalizáciu a cielenú reklamu si môžete kedykoľvek vypnúť na stránke Nastavenie súkromia.
Rozumiem