• Aktuality
  • Z východu sa nechceme vracať naprázdno.
A tím / MFK Dukla / 11.08.2023

Z východu sa nechceme vracať naprázdno.

Z východu sa nechceme vracať naprázdno.
Najbližším súperom v treťom kole Niké ligy bude pre MFK Dukla Banská Bystrica mužstvo z východu republiky, MFK Michalovce.

V minulej sezóne sme sa týmto klubom stretli len dvakrát, keďže obe mužstvá hrali po rozdelení v rôznych skupinách, my v Top 6 a Michalovce v druhej skupine o udržanie sa v súťaži. Vzájomná bilancia bola vyrovnaná, každý tím vyhral svoj domáci zápas.

Oba tímy majú po dvoch kolách na konte po jednom bode a zápas nemá jednoznačného favorita. Na východ republiky cestujú zverenci Michala Ščasného v deň stretnutia a budú sa chcieť prezentovať podobným výkonom, ako v poslednom zápase na Tehelnom poli.

Michal Ščasný, tréner MFK Dukla B.Bystrica: „Bude to určite ťažký zápas, my by sme chceli nadviazať na ten výkon, s ktorým sme sa prezentovali na Slovane a uvidíme čo nám to prinesie. Zdravotný stav kádra je dobrý, Godál sa už zapojil do tréningu, jediným hráčom, s ktorým nemôžem počítať je Demian, ten si roztrhol krížny väz v tomto týždni a momentálne je mimo hry.“

Stretnutie sa začína v piatok 11.8.2023 o 20.30 h.


Mohlo by vás zaujímať

Zobraziť všetky aktuality
A tím

Jakub Uhrinčať smeruje do pražskej Sparty!

Čítať viac
Žiaci

Mladším žiakom sa darilo na Spiši, starší neuspeli v Trnave

Čítať viac
Dorast

Každý má rád chválu, fanúšik najradšej pekný futbal a víťazstvá svojich ( alebo o futbalovej sobote, po tejto sobote, ale aj o ďalšej futbalovej robote )

Čítať viac
A tím

V stredu vo Zvolene v rámci 14. kola proti KFC Komárno

Čítať viac
A tím

Ivan Mensah napokon posilní MFK Dukla

Čítať viac
Dorast

Ligoví dorastenci začínajú bodovať, ale....

Čítať viac